Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Фотовиставка «Сонячні діти. Перший дотик»

Фотовиставка «Сонячні діти. Перший дотик»

24.11.2015 07:31
Запрошуємо до перегляду незвичайної фотовиставки, що відкрилася днями в нашій бібліотеці!
Мабуть, краще, ніж Ірина Ханікова,  про подію не скажеш:
У дивовижно теплій атмосфері відбулося відкриття виставки робіт Олександра Андрющенка «Сонячні діти. Перший дотик», на яку завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Січева Валентина Іванівна та начальник управління культури обласної державної адміністрації Думинська Світлана Віталіївна. Вони привітали учасників відкриття теплими словами, а голова ГО «Сонячні діти Херсонщини» Ханікова Ірина подарувала гостям і дітям, які стали героями фотопроекту, перекидні календарі на 2016 рік з роботами фотохудожника. Далі Олександр з дітьми урочисто перерізав стрічку та запросив гостей подивитись експозицію. Херсонці дивились роботи і обмінювались думками.
Ми дуже вдячні Олександру Андрющенку за його творчість, Юлії та Ігорю Дроговозу за фінансову підтримку проекту, працівникам Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара за гостинність, шоумену Нахмету Ісмаілову за професіоналізм, Анастасії Мордашко за майстерне виконання музичних творів на саксофоні та мамам сонячних дітей, які спекли печиво для гостей! Усім дякуємо за те, що були з нами у цей вихідний день!
Ми дуже вдячні Олександру Андрющенку за його творчість, Юлії та Ігорю Дроговоз за фінансову підтримку проекту, працівникам Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара за гостинність, шоумену Нахмету Ісмаілову за професіоналізм, Анастасії Мордашко за майстерне виконання музичних творів на саксофоні та мамам сонячних дітей, які спекли печиво для гостей! Усім дякуємо за те, що були з нами у цей вихідний день!
Виставка експонуватиметься у бібліотеці до 19 грудня, завітайте та доторкніться і ви до світу дітей-сонечок. Роботи знаходяться у відділі обслуговування користувачів (4 поверх).


Вхід