Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Хочеш впорядкувати своє життя? Познайомся з тайм-менеджментом!

Хочеш впорядкувати своє життя? Познайомся з тайм-менеджментом!

17.11.2016 14:37

Сучасне життя стало набагато інтенсивніше та швидкоплинне, ніж те, яким жили наші батьки, бабусі та дідусі. Тому сьогодні людина часто стикається з ситуацією, коли вона, по-перше, нічого не встигає, а, по-друге, поради батьків щодо організації режиму дня та упорядкування справ – не працюють. Що робити? Невже треба відмовитись від власних цілей та зануритись у нескінченний потік буденних справ? Ні! Світові психологи та коучери радять зайнятій людині ознайомитися з основними поняттями тайм-менеджменту та знайти власну методику організації часу.

Сьогодні в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара слухачі Херсонського міського центру занятості, що відвідали ворк-шоп «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху»,  активно опановували основи тайм-менеджменту. 

Протягом зустрічі учасники підрахували власний ресурс часу, навчилися визначати пріоритетні ролі у своєму житті та правильно формувати цілі. Особливий інтерес викликав класичний алгоритм досягнення мети. Завдяки ворк-шопу, гості зрозуміли, чим мета відрізняється від мрії, і як правильно розробляти стратегію, щоб досягти очікуваного результату.  Наприкінці зустрічі тренер зробила огляд найпопулярніших методик планування.

Вхід