Новини
09.12.2016 12:11

Мистецтво керувати часом: складно, але можливо
Спитайте, кому хоч раз у житті не вистачало часу? Хто хоч раз жалкував про те, що доба розрахована лише...

08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Хочеш впорядкувати своє життя? Познайомся з тайм-менеджментом!

Хочеш впорядкувати своє життя? Познайомся з тайм-менеджментом!

17.11.2016 14:37

Сучасне життя стало набагато інтенсивніше та швидкоплинне, ніж те, яким жили наші батьки, бабусі та дідусі. Тому сьогодні людина часто стикається з ситуацією, коли вона, по-перше, нічого не встигає, а, по-друге, поради батьків щодо організації режиму дня та упорядкування справ – не працюють. Що робити? Невже треба відмовитись від власних цілей та зануритись у нескінченний потік буденних справ? Ні! Світові психологи та коучери радять зайнятій людині ознайомитися з основними поняттями тайм-менеджменту та знайти власну методику організації часу.

Сьогодні в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара слухачі Херсонського міського центру занятості, що відвідали ворк-шоп «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху»,  активно опановували основи тайм-менеджменту. 

Протягом зустрічі учасники підрахували власний ресурс часу, навчилися визначати пріоритетні ролі у своєму житті та правильно формувати цілі. Особливий інтерес викликав класичний алгоритм досягнення мети. Завдяки ворк-шопу, гості зрозуміли, чим мета відрізняється від мрії, і як правильно розробляти стратегію, щоб досягти очікуваного результату.  Наприкінці зустрічі тренер зробила огляд найпопулярніших методик планування.

Вхід