Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Клуб жіночого дозвілля "Господиня"

Клуб жіночого дозвілля "Господиня"

20.02.2013

Наполняя жизнь весельем,
Занимайся рукодельем!
Шей, вяжи – не унывай,
Или гладью вышивай.
Вот иголки, нитки, пяльцы
Для проворных наших пальцев.
Ткани, ленточки, кайма –
Для души и для ума!

Шановні користувачі, ми раді повідомити вам, що розпочав свою роботу клуб жіночого дозвілля «Господиня», засідання якого планується проводити кожну третю суботу місяця.
На першій зустрічі всі бажаючі мали можливість доторкнутися до світу прекрасного, ознайомившись з роботами засновника клубу, нашого читача, Наталії Шумік. Зшиті вручну сумочки-клатчі та косметички радували око вишукано підібраним декоративним оформленням. У променях сонця весело переливалися всіма барвами веселки зерна бісеру й намистини перлин. Також були представлені оздоблені мереживом ручної роботи носові хусточки та зв'язані гачком комірці.
Саме з них і почала своє навчання молодша вікова група. Дитячі пальчики ретельно й радісно опановували ази в'язання, створюючи ланцюжки з повітряних петель.
Основна ж частина присутніх у цей час, формуючи свій погляд на діяльність клубу, висловлювала побажання не тільки навчитися працювати зі спицями та гачком, але й, у перспективі, познайомитися з такими видами рукоділля, як макраме, вишивання та виготовлення ляльки-мотанки.
І все ж, загальним рішенням було наступну зустріч присвятити в'язанню, таких необхідних для кожного члена сім'ї, шкарпеток.
Усіх бажаючих чекаємо 16 березня о 12. 00 у залі нових надходжень (3 поверх) з комплектом тонких спиць (5 штук) та різнокольоровими мотками пряжі.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід