Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Конфлікт та методи виходу з нього

Конфлікт та методи виходу з нього

12.05.2016 16:54

У рамках проекту “Шлях до успіху” 12 травня для слухачів курсів міського центру зайнятості відбувся психологічний тренінг “Мій шлях до успіху”. Захід був присвячений конфлікту та методам виходу з нього.

В основі будь-якого конфлікту лежить ситуація, яка включає або протилежні позиції сторін із якогось питання, або незбігання інтересів, бажань, захоплень опонентів.

Слухачі дізналися, що конфлікт не потрібно сприймати з негативних позицій, асоціюючи його з ворожнечею і болем. Це не обов’язково негативне явище. Нерідко конфлікти допомагають їх учасникам краще усвідомити цілі, звернутися до своїх невикористаних резервів, ведуть до підвищення ефективності життєдіяльності, можуть приводити до підвищення особистої задоволеності, групового співробітництва.

Тренери дали практичні рекомендації щодо дій для уникнення конфлікту та стримання наростання агресії. Значний інтерес викликала пам’ятка “Як зберегти психічне здоров’я“. Також гості заходу дізналися про 6 кроків виходу із конфліктної ситуації. Особливу зацікавленість у присутніх викликав тест “Чи виводить вас із рівноваги..?”, під час якого кожен мав змогу встановити, наскільки він є врівноваженою людиною. Під час заходу була проведена вправа “Мистецтво зауважень, або делікатна критика”, яка познайомила з основами мистецтва делікатної, об’єктивної, ефективної критики.

Тренери сподіваються, що їх практичні рекомендації будуть впроваджені у життя.Вхід