Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд «Читаємо книгу – дивимося мультфільм»
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Культура духовності – культура здоров'я» – вечір-діалог

«Культура духовності – культура здоров'я» – вечір-діалог

25.03.2013

Сьогодні вже не підлягає сумніву, що людська цивілізація - всього лише частина єдиного Космосу, в якому кожну мить відбуваються зміни. І щоб залишатися в руслі космічної еволюції, вона, як частина цілого, повинна рефлексувати на зміни, що відбуваються. Головним інструментом перетворення світу в еволюційному процесі призначено бути Духовній Культурі.
Що таке духовність та чи необхідно її «культивувати»? А також: який зв'язок між недостатньою кількістю духовності й захворюваннями? – ось питання, на які намагалися знайти відповіді учасники вечора-діалогу «Культура духовності – культура здоров'я».
Ініціатором заходу стала організатор громадського Об'єднання «Світло», член клубу фотохудожників «Свіжий погляд», наша читачка, лікар Ірина Скіданова. На вечорі вона передала в дар нашій бібліотеці комплект видань духовного змісту сучасних авторів: Секлітової Лариси Олександрівни та Стрельникової Людмили Леонової. З цих книг Ви можете отримати відповіді на всі багатовікові питання людства: про походження його на Землі, про місце в Космосі, про сенс життя і шляхи розвитку, про таємниці світобудови, а також дізнаєтеся багато іншого, незвичайного і сенсаційного. Попрацювати з даною літературою всі охочі можуть у залі нових надходжень.
Також Ірина Скіданова виступила з ініціативою відкрити новий розділ на херсонському порталі «АртКавун» під назвою «Культура духовності – культура здоров'я», в якому б висвітлювалася діяльність херсонців, що впливає на стан загальної культури.
Ланкою налаштовування, сполучення і розкриття сердець учасників вечора-діалогу стала музика, а точніше Боянні пісні, в хоровому виконанні присутніх. Прекрасним доповненням до вечора були вірші наших херсонських авторів – Аркадія Вєсєлова і Дмитра Смолка. Додаткову естетичну насолоду учасники змогли отримати, милуючись експозицією виробів із бісеру Дар'ї Черняєвої «Живописний світ бісеру».Вхід