Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Let’s do it, Херсон!

Let’s do it, Херсон!

11.02.2016 08:59

Центр екологічної інформації стає партнером обласної команди «Let’s do it, Херсон». У квітні відбудеться загальнонаціональне щорічне прибирання парків, пляжів, скверів, узбіч доріг та інших зелених зон, організоване  Всеукраїнською громадською організацією екологічного спрямування «Зробимо Україну чистою». Перше прибирання було проведене в кількох парках Києва 5 червня 2010 року. З тих пір акція переросла в загальнонаціональну, а кількість учасників щороку стрімко зростає. В 2015 році в акції взяли участь понад 800 тисяч учасників з 1000 населених пунктів. Акція «Зробимо Україну чистою» залишається найбільшою соціально-екологічною акцією в Україні.

23 квітня 2016 року відбудеться нове прибирання. Херсонщина долучається до акції! Центр екологічної інформації надасть акції всебічну інформаційну підтримку.

Підготовка в Херсонській області вже набирає обертів. Розширюється та оновлюється обласна команда, виникають нові ідеї та плани!

А вже 16 лютого буде проведено Обласний форум взаємодії. Всі бажаючі можуть взяти участь у:

1. Обласній робочій нараді, що відбудеться з 10.00 до 12.00 за адресою: пров. Козацький, 10, прес-центр Департаменту екології і природних ресурсів Херсонської ОДА.

2. Круглому столі на тему «Об’єднання державного сектору, громадськості та бізнесу з метою вирішення національних екологічних проблем», що відбудеться з 13.00 до 16.00 за адресою: пр. Ушакова, 37, у приміщенні Херсонської міської ради.

Світлана Букарєва, обласний координатор акції, наголошує: «Запорукою якісного результату ми вбачаємо конструктивний діалог між громадською організацією та органами державної влади, розробку та узгодження спільного плану дій».

Мета акції – виховати у громадян дбайливе ставлення до довкілля, прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище. Якщо це і Ваша мета – долучайтесь до команди! Для отримання більш детальної інформації звертайтесь в Центр екологічної інформації або відвідайте групу акції.

Вхід