Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Let’s do it, Херсон!

Let’s do it, Херсон!

11.02.2016 08:59

Центр екологічної інформації стає партнером обласної команди «Let’s do it, Херсон». У квітні відбудеться загальнонаціональне щорічне прибирання парків, пляжів, скверів, узбіч доріг та інших зелених зон, організоване  Всеукраїнською громадською організацією екологічного спрямування «Зробимо Україну чистою». Перше прибирання було проведене в кількох парках Києва 5 червня 2010 року. З тих пір акція переросла в загальнонаціональну, а кількість учасників щороку стрімко зростає. В 2015 році в акції взяли участь понад 800 тисяч учасників з 1000 населених пунктів. Акція «Зробимо Україну чистою» залишається найбільшою соціально-екологічною акцією в Україні.

23 квітня 2016 року відбудеться нове прибирання. Херсонщина долучається до акції! Центр екологічної інформації надасть акції всебічну інформаційну підтримку.

Підготовка в Херсонській області вже набирає обертів. Розширюється та оновлюється обласна команда, виникають нові ідеї та плани!

А вже 16 лютого буде проведено Обласний форум взаємодії. Всі бажаючі можуть взяти участь у:

1. Обласній робочій нараді, що відбудеться з 10.00 до 12.00 за адресою: пров. Козацький, 10, прес-центр Департаменту екології і природних ресурсів Херсонської ОДА.

2. Круглому столі на тему «Об’єднання державного сектору, громадськості та бізнесу з метою вирішення національних екологічних проблем», що відбудеться з 13.00 до 16.00 за адресою: пр. Ушакова, 37, у приміщенні Херсонської міської ради.

Світлана Букарєва, обласний координатор акції, наголошує: «Запорукою якісного результату ми вбачаємо конструктивний діалог між громадською організацією та органами державної влади, розробку та узгодження спільного плану дій».

Мета акції – виховати у громадян дбайливе ставлення до довкілля, прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище. Якщо це і Ваша мета – долучайтесь до команди! Для отримання більш детальної інформації звертайтесь в Центр екологічної інформації або відвідайте групу акції.

Вхід