Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Лейпциг - всесвітньо відоме місто виставок та ярмарок

Лейпциг - всесвітньо відоме місто виставок та ярмарок

09.10.2014

Чергове засідання клубу «Легко вивчати таку складну німецьку» відбулося ще в більшому складі - його доповнили учениці херсонської гімназії № 1 зі своїм викладачем. За традицією ми почали з країнознавства і вирушили відеоекскурсією в Лейпциг, познайомилися з основними пам'ятками та історією міста.
Тематична частина заняття  розпочалася з діалогів-знайомств, адже клуб поповнився новачками і прийшов час всім познайомитися. А воно було музичним, легким і налаштувало всіх на плідну роботу. Починаючи з цього заняття, ми будемо удосконалювати вимову, відпрацьовуючи міні-тексти на кожну букву алфавіту. Виявилося, що літера «А» не така вже й легка, хоча вимовляється майже так само, як і в рідній мові. Граматика теж традиційно змусила всіх подумати і напружитися, але без цього не досягти успіхів у вивченні мови.
На одній із фотосвітлин представлений наш педагогічний колектив - бабусі, мами, викладачі німецької мови херсонських шкіл та керівник клубу, всі ті, без кого наш клуб просто б не зміг так успішно працювати. Вітаємо викладачів зі святом, а нашим учням бажаємо гарних оцінок.

Сектор обліку користувачівВхід