Допоміжні покажчики

 ДОПОМІЖНІ ПОКАЖЧИКИ 
 


 

ДОПОМІЖНІ ПОКАЖЧИКИ

ІМЕННИЙ ПОКАЖЧИК

Агєєв Г.М. (25)
Алексєєв В.П. (12)
Анастасьєв А. 292-294
Андрєєв А. 109, 325
Атьков О. (3)
Афанасьєв Д.114
 
Балацька І. 272
Балаш В.Г. (241)
Банашевська І. 1
Бардачов Ю.М. (218)
Баржакова Ф.І. 138
Безус О. 232
Безух Ю. 295
Бережна З.Я. (161)
Березовський Д. 320
Береш О. (114)-(116)
Бєлєнький А. (125)
Бєлий Є. 270
Бєляєва І. 253, 254
Боберець Л. 36
Божко Г.І. (180)
Бондаренко Л.В. (14)
Бортко В.В. (264)
Братан М.І. (280), 284,296
Братищенко О. 105
Бугаєнко О. (40)
Буділович І. 60
Бурага В. 52
Буряченко І. 78
Бухаров А. 226
 
Валерштейн Ю.В. (216),(217)
Варсонофій (Юрченко В.Г.) (328)
Васильєв А. 185
Васильєв В. 156
Васильєва Л. 65
Ващук М. П. (26)
Вермієнко Н.П. 80
Веруш О. 128
Весела С.106
Весінній В. 88, 188
Вікторова С.175, 179,205
Віннікова Н.О. (14),(15)
Вірна Л. 297, 298
Вірчис В. (126)
Владимирова В. 203
Возбранна Ж. 244, 252
Вознюк С.Ф. 322
Волга В. (150)
Волкова А. 243
Володін В. 59, 103
Волязловський С.(255)
Врищ Н. 299,300
 
Гавдзінський А.С.242
Гавриленко В. 46
Гавриш А. 169
Гайдамака В. 301
Ганнібал І.А. (4)
Гаран А.М. (14), (15)
Гейко С.18
Германенко Н.М. 85
Глєбова Л. 265
Годес В.В. 123, 129
Годес Е.В. 122
Голева А. 115
Голобородько Є.П. (220), (223)
Голобородько Ю.К. (275), (281), (282)
Гомон М.В. (276)
Гоноболін О. (255)
Гончар О.Т. (285)
Горак В. 22
Гордова О. 163
Гореліков М. 267
Гресь О. 227
Григор’єв (Серветник) Н.О. (22)
Григоркін О. 111, 163, 276, 302
Григорович С.228
Григурко І.С.(286)-(289)
Гришенко В. 236
Громова Т. 232
Громовенко П.Ф. (265)
Грушко О. 30, 117
Гурепко М. 110,(283)
Гурнаков А. (132),133
Гуров В. 132
 
Давискиба Р. 147
Дар’їна О. 26
Дедюх О. 41
Делієв Г.В. (266)
Демченко З. 89
Демьохін В. 135
Денисенко Г.М. 139
Дерев’янко В.М. (13)
Дерюжина А. 8
Децик О. 11
Дзюбенко М.А. 303
Дігтяренко А. 170,178
Долгопола І. (256)
Доліна Л. 208
Дорошенко О. 210, 211, 258
Доценко І. 79
Драганчук Л.В. (14),(15)
Дубовалова Є. 140
Дубовалова Н. 304
Дуденко Н. 201
Дудченко М.К. (82)
Духін Є. 127
Дяченко В. 246
Дяченко Н. 28
Дяченко С.37, 47
 
Ельяшев К.І. (87)
 
Ємельянова Ю. (128)
Єременко В.В. 65
Єременко Л. 271
Єрьоменко В. 148
Єрьоменко В.Г. (13)
Єрьоменко Л. 27
 
Жарких Л. 6, 233, 260, 263, 268
Жарких-Шмигельський В. 134
Жук М. (251) 
Забілий М. (27)
Завгородня О.В. 5
Загороднюк В. 280, 281, 283, 305
Загороднюк Ф.І. (243),(244), (301)
Заікіна Т.В. (172)
Закірова О. 242
Захаров О. 19, 64, 67, 273
Здоровець В.П. (14),(15)
Зелена Л.І. (13), (225)
Зима О.В. (277)
Зленко В.В. (103)
Золотухіна Н. 202
 
Іванишина Л. 248
Іванов-Остославський П. 9, 20, 31-34,
          326
Ільєнко Д.Т. (199)
Іоанн (Сіопко І.С.) (329)
Іпатов В. 53
Істоміна Є. 286
 
Казак І. 42
Каленик М.В. 59
Калюс Г.М. 104
Каневська А. 206
Канінець І. 323
Карпенко В. 40, 104
Кархут О. 306, 307
Касьянов М. (284)
Кирпа Т. 102, 108, 189, 190
Кияшко С.(260)
Кім Н. (120)
Кінг Д. 167
Кірющенко Т. (119)
Клівак К. 122
Клімов В. 6
Клочанюк Р. 141, 142
Коваленко В.162
Ковалєв В. 308
Ковач О. (245)
Ковеза І. 23
Кокостікова Г.І. (235)
Коломієць С.Д. 86
Кольцова Н. 327
Коноваленко О. 237
Копенко В.А. (238)
Корзун С.61
Корнієнко Н. 290
Корнійчук Г.Ф. (14),(15)
Короленко Є. 255
Корчак-Чепурковський А.В. (7)
Коршун В. 214, 224, 239
Косинська Ю. 10
Костенко Л. 160
Косяк С.Х. (105)
Косяков П.Г. (28)
Кравцова О. 66
Кравчук Г.І. (14), (15)
Крижановська Л. 274
Крупіца О. 112, 116, 118, 127, 130,
           131, 133
Крюков Г.В. (200)
Крюковські, родина (207)
Куліш М.Г. (290)
Курбас Л. (290)
Кустова Н. 77, 94
 
Латиніна Л.С.(2)
Лев В. 279
Левандовська Є.І. 220
Лейбзон О.А. (164)
Литвиненко Н.М. (261)
Лобач О. 324, 329
Лозенко Ф.Л. (29)
Луценко Ю. (151)
Любомська О. 309, 310
Ляшевська Г. 119
Ляшенко Є. 160
 
Майорова Л. 87, 285
Макгі М. (126)
Максименко Н.Г. 205
Малишев О.В. 322
Манакова О. 221
Манойло К. (196)
Марченко Л. 282
Марченко С.176, 207
Матвєєв Є.С.(260),(267),(268), (269)
Махлай В.О. (12)
Машкіна Л.Т. 208, 209
Мезенцев Р. 76
Мелещенко В.М. (278)
Мельник С.(123), (129)
Менисенко В. 3, 83, 157
Михайличенко В. 311
Мінін С.(177)
Міщенко З.В. (14), (15)
Мойсов Д. (240)
Молдован І.К. (23)
Морозов К. 150
Морська Д. 328
Москаленко В. 7
Муравицька Т. 233
 
Надточій Т. (270)
Найдьонова Н. 145, 234
Ніколаєнко С.152, (153), (154)
Ніконов Ю.М. (184)
Нікончук В. (178)
Новічкова О. 191, 192, 204
Нога Ю.М. (215)
Нос О. 164
 
Обидєннов О. 312
Овечко С.(11), 183
Оландер Д.К. (145), (146)
Олейніков М. 181
Олійник О. 95
Онищенко П. 151
Орел І. 68
Орлов Д. 229, 266
Острікова С.165
Павлова І. 102, 134, 186, 193
Паливода В. 96, 97
Панасюк В. (204)
Панченко З.П. (14), (15)
Пасічник Н.Г. (14), (15)
Пасічник О. 167, 218
Пачоський Й.К. (8)
Петров Г.П. (246),(247)
Піддубняк В. 48, 256
Плакса В.І. (14), (15)
Поліщук Я. 251
Полуфакін А. 16, 29, 120
Попенко Є. 213, 259
Посохін А. 113
Потьомкін Г.О. (9)
Привалова В.О. (106)
Прищепа Б. 287
Пронченко А. 313
Проценко Д.Й. (2)
Пташник Г. (262)
Пугач Н. 98
Пуляєва В. 168
Путилова Т. 24, 230, 257
Путренко О.З. 200
 
Райко П. (248)
Расулова Л.С.(14), (15)
Резнікова Ю. 130
Ремига Л.Т. (107)
Риженко М.О. 83
Рижков І. 70
Родинко Г.І. (14), (15)
Роль В. 112
Роман Є. 44, 45
Романова Р. (230)
Руденко В. 5, 83, 84
Рудя Л. 80
Рябова С.172
 
Сальдо В.В. 55
Самойленко Т.І. (163)
Сандик О.Б. 66
Сахно В. 35
Свєтлова Н. 322
Світлична А. 90
Семілетов А.П. (249),(250)
Серветник див. Григор’єв Н.О.
Сергеєв М. 269
Серебрякова С.43, 91, 182, 194, 222
Сіленков Б. 49, 81, (136), (137), (149)
Сіопко І.С.див. Іоанн
Скиба Т.М. (14), (15)
Скрипченко О. 93
Слатенко В.А. 131
Смагіна В.Г. (63)
Смаль С.99
Смирнова А. 136, 173
Смоленцев В. 71, 72
Спірін Ю. 93
Стариков І.Т. (279)
Стеценко Є. 245, 247
Столяр В.Ф. 179
Строкіна В. 187
 
Танич С.4
Татьяненко А. 277
Телегін І.Є. 176, (178)
Тітенко М.І. (2)
Толубець Н. (203)
Топунова С.(255)
Трибушна Л. 262
Тютюнник А. 288
 
Усманова М. 92, 146, 154
Ухваріна І. 101
 
Фальц-Фейн Е. 10
Федін В.В. (62)
Федоровська Л. 314
Фельдман І. 17
Філенко В. 213
Фомін Є.П. (291)
Фролова Л.В. 249
Фуртатов Ю. 73
 
Хабрат Б.В. (108)
 
Цвєтков Л. 84
Цвєткова І. 241
 
Чеботарьова Л. 195
Чехутська В.180
Чикіна Н.І. (201)
Чирко Г. 137
Чорнобель О. 315, 316
Чорношкур В.А. 263
 
Шевцова К. 38
Шевченко Т. 143
Шевченко Т.Г. (17)
Шергаєва О. 174
Шеремета С.317
Шеховцов О. 158
Шибанов М. (252)
Ширяєв Л.К. (231)
Шумак М. 250
Шуфляк С.74
 
Щадних А. 144
Щерба Т. 223, 275, 278
Щербина А. 318
 
Юр’єв П. 159
Юров М.В. (306)
Юрченко В.Г. див. Варсонофій
Юхненко О.С.168
 
Яїцький А. 75
Якименко А. 319
Яковлєва Р.І. (202)
Якубовська І. 216, 217
Яновський С.121, 125, 196-198
Янукович В.Ф. (155)-(159), (191)
Ярошенко І.Г. (180)
Яценко А. 183, 289

 

 ГЕОГРАФІЧНИЙ ПОКАЖЧИК

 

 

АЕС див. Чорнобильська  
Америка
-167
Архангельське, смт, Високопільський р-н   -171
“Асканія-Нова”, державний біосферний заповідник ім. Ф.Е. Фальц Фейна
- 6,46, 47, 48
Асканія - Нова, смт, Чаплинський р-н  - 41, 106
Афганістан -175-179, 307
Берислав, м. -52, 59, 103
Бериславський р-н  -236
Берлін, м., Німеччина  -257
Білозерка, смт -14, 15, 28
Білозерський р-н  -35, 140
Велика Олександрівка, смт  -143, 180, 264
Великоолександрівський р-н -170
Верхній Рогачик, смт - 23, 76
Високопілля, смт -139
Галле, м., Німеччина -126
Генічеськ, м.  -122, 123, 129, 199, 203, 212, 249, 250, 253, 254
ГЕС див. Каховська
 
Гола Пристань, м.  -14, 111
Голопристанський р-н -276
Горностаївка, смт  -14, 15, 79, 80
Горностаївський р-н -85 
Громівка, с., Новотроїцький р-н  -14, 15 
Дудчани, с., Нововоронцовський р-н - 82 
Європа  -99, 255, 256
Заповідник див. “Асканія-Нова”, державний біосферний ім. Ф.Е. Фальц-Фейна
Зрошувальна система див. Каховська
 
Іванівка, смт  -105, 110, 194, 195
Іванівський р-н  -1 
Каланчак, смт  -14, 15 
Каланчацький р-н -21
Калінінське, смт, Великоолександрівський р-н  -36
Канал див. Північно-Кримський   
Каховка, м.   - 3, 5, 25, 26, 126, 132, 133, 155, 167, 188, 191, 201, 204, 208, 209, 251
Каховська ГЕС -63, 242
Каховська зрошувальна система -84
Каховський плацдарм -24 
Каховський р-н   -152-154
Козацьке, смт, Бериславський р-н  -230 
Козачі Лагері, с., Цюрупинський р-н   -285
Корсунка, с., Новокаховська міська рада   -42
Максима Горького, с., Каланчацький р-н   -14, 15
Миколаїв, м. -120
Музиківка, с., Білозерський р-н  -164
Нижні Сірогози, смт   -14, 15, 144, 238, 295
Нижньосірогозький р-н  -38
Нова Збур’ївка, с., Голопристанський р-н  -163
Нова Каховка, м.    -14, 15, 39, 56, 78, 130, 162, 229, 242, 257, 266, 322
Нововолодимирівка, с., Голопристанський р-н  -271
Нововоронцовка, смт -113, 141, 142
Новософіївка, с., Голопристанський р-н  -165
Новотроїцьке, смт    -57, 58, 95, 187
Облої, с., Голопристанський р-н  -43
Північно-Кримський канал   -83
Плацдарм див. Каховський  
Пригір’я, с., Високопільський р-н -237 
Раденськ, с., Цюрупинський р-н  -40
Рибальче, с., Голопристанський р-н -277 
Салоніки, м., Греція   -132
Скадовськ, м.  -68, 96, 97, 138, 202
Стариця, с., Великоолександрівський р-н  -169 
Таврія   -22, 269
Тарасівка, с., Скадовський р-н  -200
Україна -129, 145, 146, 322
Федорівка, с., Каховський р-н   -192
Херсон, м. 
 
  -2, 4, 7, 12, 13, 19, 30-34, 55, 61, 62, 64-67, 69, 70-75, 77, 88-94, 98-101, 107, 108, 112, 114-116,
118, 119, 125, 127, 128, 131,134, 136, 149, 150, 151, 156, 157, 160, 161, 166, 172,175,177-179, 182-184, 186,
189, 193, 196-198, 207, 210, 211, 213-228, 232-234, 239, 241, 252, 255, 256, 258-260, 270, 272-274, 320, 321,
324, 326-329
Херсонщина -22
Хрещенівка, с., Нововоронцовський р-н  -265
Цюрупинськ, м.   -16, 29, 87, 104, 117, 120, 121, 124, 185, 205
Чаплинка, смт  -60, 168, 323
Червоний Чабан, с., Каланчацький р-н  -37
Чорнобильська АЕС   -98
Чулаківка, с., Голопристанський р-н  -27
Швеція  
 

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день