ДОПОМІЖНІ ПОКАЖЧИКИ


 

ДОПОМІЖНІ ПОКАЖЧИКИ


Іменний покажчик

Агаркова О. (197) 
Алексеєва Т. 78 
Анастасьєв А. (198), 211
Анічкіна Н.В. 258
Антипенко Л.Ф. (112) 
Антонова Г. 169
Артеменко В. 80 
Афанасьєв І.П. (20) 
Бабенко І. 212
Баранюк В. 14
Батурін О. 124, 171 
Безсмертна В. 151,178
Безух Ю. 17, 101 
Бейник А. 31, 161 
Бережний І.М. (16)
Бєлічкова М. 104
Биков А. (174) 
Бислов Ю. 58 
Білий Д. 38, 39
Бірючевська Н.Є. 106, 108
Боженко В. (175) 
Бойко В. 213 
Бордюг І.В. (183)
Борисов І. А. див. Інокентій
Бохан О. 77 
Братан М.І. (143), 179, (199), 
(200), 214, 215
Бритвіна О.О. (113)
Буба М. 84
Бурлака І. 179 
Бурназян С.А. (15) 
Бурцев Ф.М. (17) 
Бутенко В. 150
Валуєв М.М. (21) 
Вансович В.П. 95
Ванцовський А. (140)
Васильєв А. 155 
Васильєв І.О. (114) 
Ващенко І. 102 
Вєдєнєєв А. 131 
Видриган З. (1) 
Вільгельм В. 74
Вірна Л. 217, 218
Волошин Ю. 85
Воробйов О. 46, 47 
Вороний Ю.Ю. (99), (100)
Врищ Н. 219 
Гаврись Н. 88 
Гайдамака В. 220 
Галл-Савальська В.Г. (186)
Галл-Савальська О.І. (185) 
Гамаюнов Є. (187) 
Гаргола М.І. (22) 
Генеральчук П. 8 
Герасименко М. (8)
Гладиш А.А. (96)
Гоголь М.В. (182)
Голобородько О. 209 
Голобородько Я. 205
Гончар О.Т. (208) 
Горбачов В.М. (166)
Граховський С. 221 
Григоркін О. 172 
Гринько М. (190)-(192) 
Грушко О. 22, 40 
Гурепко М. 162
Даниліна Л. (129)
Дементьєва А. 139 
Демченко В.М. 222 
Демченко З. 50, 105 
Дергачова Т. 48, 125, 126, 158
Дігтяренко А. 108 
Добровольська А. 1 
Дорошенко О. 190 
Другальов В.В. 179
Друзяка В.М. (209) 
Дубина І.Д. (23) 
Дубовалова Є. 223, 224 
Дубовалова Н. 225
Дубчак П.В. (24) 
Дунаєв А. 226
Дюмін Я.В. (148)
Дяченко В. 174 
Дяченко С. 152 
Єременко Л. 113
Жалівцева Г. 52 
Жарких Лариса 180, 187, 191, 
193, 194, 201
Жарких Ліза 156 
Жовтоног Р. 16 
Жупина Л.М. (168)
Жураківський В.І. 214 

Загороднюк В. 199
Загороднюк Ф.І. (25), (176)
Захаров О. 3, 19, 41, 42, 83, 
153, 163, 253
Збаровський П. (137)
Зибіна Л. 195

Іванець І. 61
Іванов-Остославський П.І. 227 
Іванова Л.В. 228 
Інокентій (в миру І. А. Бори-
сов) (257) 
Іщенко О. 165
Казимир В.М. (26) 
Карпенко О. 127
Кирпа Т. 20, 21 
Кисельова Ж. 145
Кичинський А.І. (201)-(204), 
229
Книш Т. 51 
Ковальов В. 230 
Колісніченко З.П. (178)
Комков П.А. (13)
Коржук Г.П. (90)
Корницька Г. (27) 
Костяк М. (135),(136)
Крилова І. 79
Кримінська Л. 11
Крупіца О. 116, 128
Крючкова Т. 143, 177, 186, 189, 202 
Кудієвський К. (155)
Кудря С.А. (120)
Кудрявченко Н. 231 
Кузьміна Л. 54 
Кулик В.П. 179 
Купрієнко Н. 112 
Куц Т.П. 107
Куюн Н. 18 
Лагода М.А. (28) 
Лазер П.Н. 258 
Левицький Г.Я. (18) 
Лень Т. 232 
Леонов О.В. 79
Лозовий В.Й. 165
Лозовий М. 118, 119, 121, 122, 130 
Лопушинський І.П. 210 
Луганська А. 12 
Луценко І. 57 
Лянсберг О.В. 216
Майоров С. 56
Маргелов В.П. (7)
Марус В. 6 
Марущак А. (205) 
Марченко Л.В. (197), (207) 
Маслова Н.І. (120)
Мезенцев Р. 23, 89 
Мельник О. (188) 
Менчук Б.Г. (145) 
Митрофанов В. 233 
Міллер О. 43
Морозов В.В. (258)
Мостовий В. 33
Мудрак Б. (139) 
Назаренко Т. 76 
Нежура В.М. (146) 
Нікітенко С.В. 117
Нікітін Ю. (130)
Овдієнко М.К. (29) 
Олексюк О. 234
Олійник К.С. (30) 
Олійник Олександр 77
Олійник Олена 32,75
Остроумова В. 87
Павличко Д. (210) 
Павлова І. 176, 185 
Панченко М. 86 
Параскевич П.К. 208 
Пасічник О. 150 
Перетяпко Д. (40)
Петрієв В. (193)
Пироженко І.К. (147)
Підгородецька Т. 115, 181, 255 
Піддубняк В. 204 
Плаксіна О. 175 
Поляков С.О. (31) 
Посохін А. 96 
Прищепа Б. 74 
Пронченко А. 28

Пронченко О. 235, 236
Проценко Г. 25, 148 
Птаха Н. 196 
Пуляєва В. 144

Радомська С. 138
Ренкас Є.В. (138)
Решетняк С. 237 
Рибаков О.В. (72)
Рижова П. 159 
Роман Є. 62-66 
Ростов А. 192 
Руденко В. 34 
Рюмшин В.К. (32) 
Рябоконь В. 238 

Савченко К. 200 
Савченко О. 29 
Сагайдак Ю. 239 
Саєнко В.Т. (19) 
Сарапін В. (70)
Сахно В. 164 
Свирида Н. 109 
Серебрякова С. 70, 114, 203, 
251 
Сидоренко С. 147
Симонова Є. (194)
Сиченко П.Ф. (15)
Сіленков Б. 73 
Скобнікова Т. 254 
Скора О. 106
Скрипченко О. 110 
Слуцька Є.А. (115) 
Слюсаренко В.О. (91)
Смаль О. 49
Смирнов Д. 69 
Соболь А.Л. 30
Соболь Л. 97 
Сошнікова І. 132 
Степанов М. (173)
Степанова Н. 256 
Стукалова О. 13, 14 
Стягар Г.М. 157
Сушко Ф.О. (33) 
Ташкевич Л. 28, 166
Тимошенко М. 240-242 
Тихова (Шитко) Д. (128)
Тихонов В.І. 15 
Топчій М. 141 
Трегуб М.М. 104
Третьяк І.П. (34) 
Тур К. 111 
Турик В.А. 98 
Усачова І. 173, 183, 188 
Ухваріна І. 24 
Ушкаренко В.О. 258 
Фальц-Фейн С.Б. (2) 
Федін В. 78
Фідровський В.Г. 99, 100 
Фокіна М. 184, 197 
Фортус М. (3) 
Хмель В.А. 216 
Хорунжий С. 94 
Храпко В.І. 35 
Цвєткова І. 228 
Цоліна Л. (169), 170 
Чапек К. (159)
Челишева Т.Г. 53 
Чернишенко Н. (197) 
Чехутська В. 36, 167 
Чистіков О. 243 
Чорношкур В.А. (189) 
Чумак Н. 140 
Чуприна В.Г. (177) 
Шаян Г.Ю. (89)
Швецов А. 26 
Шевцова К. 56 
Шевченко Л. 182 
Шеремета С. 244 
Шерстюк К.І. (36) 
Шинкаренко О. 14 
Шитко див. Тихова Д. 
Штанько Ф.А. (88)
Шульга А. 245
Щедрин Г.І. (15) 
Щерба Т. 207 
Щербина А.О. 179, 246, 247 
Юрченко К. 27 
Яблонська А. 55 
Яковлєва В. 248 
Якубовський П.Г. (15) 
Яновський С. 72, 81, 134 
Яценко А. 35

 

 

Географічний покажчик

Азово-Сиваський національний природний парк   59
Архангельська Слобода, с., Каховський р-н  34

Асканія-Нова, державний біосферний заповідник ім. Ф.Е. Фальц-Фейна 

59, 235, 236
Асканія-Нова, смт, Чаплинський р-н  166
Берислав, м.  175
Білозерка, смт  164
Білозерський р-н  164, 252, 253, 255
Біляївка, с., Нововоронцовський р-н  4
Болнас, м.,  129
Велика Олександрівка, смт. 5, 162, 167, 198
Великолепетиський р-н  71
Великоолександрівський р-н  49
Верхній Рогачик, смт. 89
Високопілля, смт. 141 
Генічеськ, м.  50, 134
Гола Пристань, м.   172
Голопристанський р-н   51
Горностаївський р-н   28, 52
Європа   119, 120
Заповідники див. 
- “Асканія-Нова”, державний біосферний ім. Ф.Е. Фальц-Фейна
- Чорноморський біосферний 
 
Зелене, с., Новотроїцький р-н 206
Іванівка, смт   104
Каланчак, смт 18
Каховка, м.   54, 131, 132, 145, 169-171
Качкарівка, с., Бериславський р-н   45
Київ, м.   93
Козацьке, смт, Бериславський р-н   1, 8, 46
Комсомольський р-н, м. Херсон 103
Конка, р.  213
Корея   67
Костянтинівка, с., Горностаївський р-н 29
Литва   69
Львове, с., Бериславський р-н  47
Мала Олександрівка, с., Великоолександрівський р-н   36
Малокаховка, с., Каховський р-н 55
Море див. Чорне   
Музиківка, с., Білозерський р-н 105
Нижні Сірогози, смт  17, 101, 111
Нижньосірогозький р-н   56
Нова Збур'ївка, с., Голопристанський р-н 113
Нова Каховка, м.   27, 118, 123, 165, 251
Нововоронцовський р-н    16, 96
Новоолександрівка, с., Каланчацький р-н   53
Новотроїцьке, смт 75
Новотроїцький р-н   33, 137
Озеро див. Устричне  
Олексіївка, с., Голопристанський р-н   21
Париж, м., Франція   184
Парк природний див. Азово-Сиваський, національний   
Правдине (Царев-Дар), с., Білозерський р-н 48, 95, 256
Рівне, м.   193
Ріка див. Конка   
Самійлівка, с., Верхньорогачицький р-н    23
Санкт-Петербург, м., Росія 17
Сиваське, смт, Новотроїцький р-н   161
Сивашівка, с., Новотроїцький р-н   32
Сірогози, с-ще, Нижньосірогозький р-н    195
Скадовськ, м.  98, 144
Скадовський р-н   60, 112, 140
Станіслав, с., Білозерський р-н   109, 209
Текірдаг, м., Туреччина   68
Трохимівка, с., Іванівський р-н   146
Україна 38,39,53,61,71,75,97
- Південь   174, 254
Устричне, озеро  60
Харків, м.   249
Херсон, м.   
  3, 6, 7, 11, 15, 19, 20, 22, 25, 35, 37-44, 67-70, 72, 77-87, 91, 99, 100, 106-108, 110, 114-116, 119-122, 128, 130, 133, 147-154, 156-160, 163, 168, 173, 174, 176-178, 180- 194, 196, 197, 199-205, 207, 210, 216, 243, 249-250,257  
Херсон, м. див. також Комсомольський р-н  
Херсонщина   8-10,12,14,97,117,208,254
Хорли, с., Каланчацький р-н 2
Хрещенівка, с., Нововоронцовський р-н   142
Царев-Дар див. Правдине, с., Білозерський р-н   
Цюрупинськ, м. 24, 26, 30, 74, 129, 143, 155
Цюрупинський р-н   51
Чаплинка, смт   57, 241
Чаплинський р-н  58 
Червоний Перекоп, с., Каховський р-н   102
Чехія  159
Чистопілля, с., Верхньорогачицький р-н   90
Чкалове, с., Новотроїцький р-н  31
Чорне море   66
Чорноморський біосферний заповідник   59
Широке, с., Скадовський р-н   88
   


 

Перелік періодичних видань, матеріали з яких вміщені у покажчику


Журнали

Вивчаємо українську мову та літературу
Віче
Діловий вісник
Мясной бизнес
Охорона праці
Початкова школа
Українська література в загальноосвітній школі
Fresh life
Шкільна бібліотека


Газети

Акценти
Бивни
Бизнес-Херсон
Булава
В прицеле
Вгору
Ветеран
Високе поле
Вісник Олешшя
Вісті
Голопристанський вісник
Гривна
Гривна. Субботний выпуск
Деловые новости
Джерела
Днепровский проспект
Духовная крепость
Жайвір
Кафедра
Каховские новости
Каховська зоря
Киевские ведомости
Ключи
Колесо

Маркет плюс. Херсон
Маяк

Наддніпрянська правда
Нова Каховка
Нове життя
Новий день
Новий час

Православна Таврія
Придніпровська зірка
Прямо в руки
Радянська Таврія
Рідний край
Сільські новини
Скадовск
Слава праці
Судостроитель
Таврійський край
Таврійські вісті
Телекомпас “Гривна”
Трудова слава
Урядовий кур’єр
Херсонский портовик
Херсонський вісник
Херсонці
Червоний промінь
Чорноморець

 


 

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день