Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку

 Людина творить себе 

12 грудня в Херсонській обласній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара відбулося відкриття творчих робіт людей з обмеженими можливостями "Людина творить себе".

 На виставці представлено картини Юрія Ахметзянова, які об'єднані загальною темою – "Від землі до небес". За словами автора, "все работы сделаны от души. Как сердце подсказывало, так я и писал". Пан Юрій підкреслив, що не буде зупинятися на досягнутому, а спробує себе в різних жанрах живопису, у стилях та напрямках, адже потрібно розкривати себе та свій потенціал у повному обсязі.

В експозиції представлено фотовиставку Олександра Лавінюкова "Сосновые фантазии Цюрупинского леса". Метою автора було показати людям те, що творить природа, її неймовірну красу та надзвичайність.

Не залишили байдужими жодного з присутніх вишиванки та іграшки ручної роботи майстринь реабілітаційно-спортивного клубу "Прометей" з Каховки. На жаль, автори робіт не мали фізичної можливості бути присутніми на виставці особисто, а тому їхні роботи представив голова правління клубу "Прометей" Михайло Марченко, якій підкреслив: "Это маленькая толика того, что могут делать мастерицы клуба. Они не хотят чувствовать себя оторванными от общества, поэтому занимаются творчеством: это и вышивка, и вязание, и поделки, игрушки...". Як відзначила Наталія Мірошніченко, співробітник Центру для користувачів з особливими потребами, "метою цієї виставки є інтеграція осіб з обмеженими можливостями у суспільстві і зняття бар'єрів між людьми без обмежень та людей з обмеженими можливостями".

І це дійсно так, завдяки подібним виставкам люди повинні зрозуміти, що кожен може розкрити свій талант, забути про буденність та поринути у казковий світ мистецтва.

Ця виставка – тільки початок творчого проекту, подібні заходи планується проводити ц у подальшому, адже без Мистецтва світ стає сірим і порожнім.

Діана СІЛЮТІНА

// Акценти. – 2010. - 13 січ. (№2). – С.8

Вхід