Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Моя країна - Україна

Моя країна - Україна

26.08.2014

"Виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною в зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітні традиції державотворення на Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН та іншими міжнародно-правовими документами, здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної української держави - УКРАЇНИ".
Акт проголошення незалежності України

Працівники Херсонської ОУНБ ім. О. Гончара завітали до міського табору відпочинку «Сонечко» й провели літературно-мистецький вечір «Моя країна – Україна!», присвячений  23-й річниці Незалежності України.
Свято розпочалося із звучання Державного Гімну України.
Переглядаючи відеофрагменти, презентацію учні ознайомилися з інформацією про боротьбу українського народу за становлення своєї держави, більше дізналися про державні символи. Цікавим для них став конкурс «Закінчи прислів’я», в ході якого учасники проявили свої знання з народної поетичної творчості. А гра «Славетні українці» всебічно розвинула уявлення учнів про видатних особистостей України.
Наприкінці заходу ведучі привітали всіх зі святом, побажали міцного здоров’я, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України.
Щиро сподіваємося, що завдяки цьому вечору у дітей з’явилися почуття гордості за свою державу.Вхід