Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Насичені ЕКОвихідні в Херсоні

Насичені ЕКОвихідні в Херсоні

05.04.2016 07:42

Центр екологічної інформації нашої книгозбірні є партнером регіональної команди всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом». Основна мета акції - виховати у громадян дбайливе ставлення до довкілля, прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище.
Завдяки всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою разом» останні вихідні в Херсоні стали екологічними, у місті було проведено цікаві та корисні заходи: ековечірки у нічному клубі, танцювальний флешмоб.
1 та 2 квітня в нічних клубах міста відбувався збір пакетів для сміття та робочих рукавичок. Тільки взявши з собою ці обов’язкові атрибути, можна було потрапити на вечірку. Дякуючи небайдужим херсонцям було зібрано частину пакетів та рукавичок, необхідних для прибирання 23 квітня.
2 квітня в центрі міста на вул. Суворова було проведено танцювальний флешмоб. Порадували своїм виступом учасники танцювального колективу «EURODANCE», приєднатись до них мали змогу всі бажаючі.
Під час флешмобу також було оголошено результати екоакції «Здай батарейку – врятуй планету». Акцію було ініційовано ГО «Благополучний град Херсон». В акції взяли участь 30 шкіл, 1 технікум та 1 дитячий садочок. Учні 5-В класу Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1, 7-Б класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 24, 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи I-II ст. № 16 стали переможцями та отримали головний приз – поїздку для всього класу в біосферний заповідник «Асканія-Нова». Завдяки акції було зібрано 1838 кілограмів відпрацьованих батарейок, які вже відправлені на завод «Аргентум» у Львові для утилізації.
Акція «Зробимо Україну чистою разом» триває! Нагадуємо, що велике прибирання буде проведено 23 квітня. В Херсоні вже визначено більше десяти локацій для прибирання. Для отримання цієї інформації стежте за новинами.Вхід