Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд "Читаємо книгу - дивимося мультфільм"
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Нев’янучий сад поезій Ліни Костенко

Нев’янучий сад поезій Ліни Костенко

26.03.2015 14:15

Ювілей геніальної української поетеси Ліни Василівни Костенко – важлива подія для всіх шанувальників її творчості. З цієї прекрасної нагоди 26 березня у Херсонській ОУНБ ім. Олеся Гончара відбувся вечір-портрет «Нев’янучий сад поезій Ліни Костенко».

Гості заходу, студенти факультету дошкільної та початкової освіти ХДУ, мали чудову можливість дізнатися про основні віхи життєвого та творчого шляху відомої поетеси, її громадянську позицію. Всі присутні відкрили для себе дивовижний світ художнього слова Ліни Костенко, знаної не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Гості вечора ознайомилися з аудіо- та відеоматеріалами про живу легенду сучасної української літератури, почули її виступи – відверті й подекуди болючі, як нинішнє наше життя. Зустріч з автором  – це насамперед знайомство з його творами. На заході звучали поезії та пісні на вірші Ліни Костенко у виконанні відомих українських митців.
Секрет популярності письменниці в тому, що її поезія віддзеркалює душу українського народу. Ліна Костенко – поет-діагност із надчуттєвим камертоном, що ловить найменші вібрації часу, але водночас і найсуворіший моральний суддя, який оцінює все крізь призму вічних засад: любові, добра, моралі. Не дарма з афористичних висловів Ліни Костенко експерти уклали своєрідний «Кодекс честі – заповідь нащадкам», який було представлено на вечорі.
Мандрівка до нев’янучого саду поезій справила незабутнє враження на всіх присутніх.Вхід