Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > літературно-мистецький вечір „Правди й вольності пророк”

літературно-мистецький вечір „Правди й вольності пророк”

14.03.2007
в ХОУНБ ім.О.Гончара відбувся літературно-мистецький вечір „Правди й вольності пророк” до 193-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Важко знайти будь-якого героя чи генія, який міг би символізувати свою націю так, як Т.Г.Шевченко, український національний поет і митець. Він був вірним і відданим сином свого народу. Доказом чого є його життя і мистецтво.
Славетний сербський драматург Браніслав Нушич казав: „Шевченко не поет, а голос душі українського народу, його крик, сльоза і глибоке зітхання, стогін і разом з тим поклик гніву того народу”.
Основною темою вечора було питання розуміння Шевченка у сьогоденні. Глядачі ознайомилися з нетрадиційними поглядами В.Барки, І.Дзюби, І.Франка на поставлене питання. Протягом вечора прозвучали пісні на слова Т.Г.Шевченка у виконанні народного ансамблю „Берегиня”. Також глядачі мали змогу переглянути уривок з художнього фільму „Тарас Шевченко”. Весь вечір супроводжувався демонстрацією відео сюжетів про вшанування пам'яті великого Кобзаря на могилі поета в Каневі.
Вечір закінчився виконанням пісні „Реве та стогне Дніпр широкий...”
Після завершення всі бажаючи мали змогу ознайомитися з літературою про великого Тараса, представленою на книжково-ілюстративній виставці „Нескорений Прометей.”Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід