Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Завершення циклу заходів „Коло Свароже”, приуроченого до зимових свят

Завершення циклу заходів „Коло Свароже”, приуроченого до зимових свят

18.01.2006
З 2.01.06 по 18.01.06 відділ обслуговування обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара провів цикл заходів „Коло Свароже” приурочений до зимових свят. Завершення циклу заходів „Коло Свароже”, приуроченого до зимових святТрадиційно на січень припадає найбільше свят. Це пов’язано не лише з новорічною обрядовістю. Зимовий період давав змогу селянам абстрагуватися від тяжкої фізичної праці, насамперед землеробської. Оскільки вільного часу було вдосталь, його заповнювали різноманітними формами дозвілля.
Про різноманітність свят, які тривали два тижні – від Різдва (7 січня) до Водохреща (19 січня) – та про традиційні форми дозвілля можна було довідатися з книжково-ілюстративної виставки – „Свято наближається”.
Окремою передноворічною дією, в якій брали участь лише дівчата було щедрування. Защедровуючи бібліотекарі відділу обслуговування виконували величальні пісні та зичили всім добра та злагоди.
Завершальним дійством стали вечорниці у Голодний Святвечір (18 січня). Де заслуховувалися розповіді про традиції святкування зимових свят українським народом. Також широко була представлена різноманітність обрядової кухні.
Про те, яким чином і коли святкувати те чи інше зимове свято, що і як приготувати на святкову вечерю читачі змогли довідатися з книжково-ілюстративного серпантину „Скарбниця безцінних реліквій”.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід