Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Правознавчі читання „Людина та правова держава”, приурочені виборам 2006 року

Правознавчі читання „Людина та правова держава”, приурочені виборам 2006 року

20.03.2006
20 березня 2006 року на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара пройшли правознавчі читання „Людина та правова держава”, приурочені досить важливій для всіх нас події – виборам 2006 р. Правознавчі читання „Людина та правова держава”, приурочені виборам 2006 рокуУ рамках заходу відбулася презентація книжково-ілюстративної виставки „Вибори – 2006”, де були представлені матеріали, що висвітлювали шлях виборчого законодавства України від часів авторитарного режиму до демократичного. Особлива увага була приділена новому виборчому законодавству. Окремий розділ був присвячений виборам до місцевих органів самоврядування.
За часів незалежності виборча система України зазнала цілий ряд змін: пройшовши від мажоритарної через змішану мажоритарно-пропорційну до пропорційної. Саме з характеристикою відмінностей між цими системами й виступила, наголосивши на особливостях сучасного виборчого законодавства нашої держави, завідуюча відділу органів місцевого самоврядування Дніпровського райвиконкому Щербакова Маргарита Геннадіївна.
Також з метою правознавчої освіти молоді та сприяння виборчому процесу до заходу були залучені віртуальні інформаційні ресурси. Бібліотекарі відділу обслуговування презентували офіційні сайти органів влади та місцевого самоврядування на базі Інтернет-центру книгозбірні.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід