Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Правознавчі читання „Людина та правова держава”, приурочені виборам 2006 року

Правознавчі читання „Людина та правова держава”, приурочені виборам 2006 року

20.03.2006
20 березня 2006 року на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара пройшли правознавчі читання „Людина та правова держава”, приурочені досить важливій для всіх нас події – виборам 2006 р. Правознавчі читання „Людина та правова держава”, приурочені виборам 2006 рокуУ рамках заходу відбулася презентація книжково-ілюстративної виставки „Вибори – 2006”, де були представлені матеріали, що висвітлювали шлях виборчого законодавства України від часів авторитарного режиму до демократичного. Особлива увага була приділена новому виборчому законодавству. Окремий розділ був присвячений виборам до місцевих органів самоврядування.
За часів незалежності виборча система України зазнала цілий ряд змін: пройшовши від мажоритарної через змішану мажоритарно-пропорційну до пропорційної. Саме з характеристикою відмінностей між цими системами й виступила, наголосивши на особливостях сучасного виборчого законодавства нашої держави, завідуюча відділу органів місцевого самоврядування Дніпровського райвиконкому Щербакова Маргарита Геннадіївна.
Також з метою правознавчої освіти молоді та сприяння виборчому процесу до заходу були залучені віртуальні інформаційні ресурси. Бібліотекарі відділу обслуговування презентували офіційні сайти органів влади та місцевого самоврядування на базі Інтернет-центру книгозбірні.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід