Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Засідання круглого столу "Відгуки Холокосту"

Засідання круглого столу "Відгуки Холокосту"

27.04.2010

27 квітня в бібліотеці відбулося засідання круглого столу «Відгуки Холокосту», присвячене Міжнародному дню пам’яті євреїв – жертв фашизму та 65-річчю Великої Перемоги.
Головними темами круглого столу були питання Холокосту та нацизму сьогодні, відношення сучасної молоді до історичного досвіду.
26 січня 2007 році ООН була прийнята Резолюція «Заперечення Холокосту», що засуджує відмову від Холокосту як історичного факту. Але й до сьогодні дискусії навколо Холокосту не стихають.
Бібліотекарем були вдало підібрані різноманітні дискусійні матеріали, що висвітлюють головні теми з різних боків та надають ґрунтовну базу для роздумів: відео фрагменти телепередач, полярні публікації у пресі та Інтернет, висловлювання відомих політичних та релігійних осіб. Також кожен з присутніх мав можливість висловити свою думку з цього питання.
В обговоренні брали участь Афанасьєва О. – директор Центру молодіжних ініціатив, Юдін О. – координатор майстерні «Жива історія» та проекту «Діалог поколінь», Тарасов О. – незалежний журналіст, Панич І. – колишній керівник музею євреїв Херсонщини, волонтер благодійної організації «Хесед Шмуель» та Байкова С. – бібліотекар благодійної організації «Хесед Шмуель», а також студенти 3 курсу Інституту історії, психології та соціології при Херсонському державному університеті та учні 10 класу Обласного ліцею.
У гарячій дискусії учасники та гості круглого столу дійшли спільного висновку: Холокост – не просто поняття однієї з глобальних катастроф ХХ ст. Це історичне явище, яке перевернуло світ, поставило під сумнів його моральні підвалини, змусило багатьох людей інакше мислити й інакше жити. Тому обов’язок сучасного суспільства не втратити пам’ять про невинних жертв нацизму та Холокост, щоб страшна трагедія не повторилася знову.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід