Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Засідання круглого столу "Відгуки Холокосту"

Засідання круглого столу "Відгуки Холокосту"

27.04.2010

27 квітня в бібліотеці відбулося засідання круглого столу «Відгуки Холокосту», присвячене Міжнародному дню пам’яті євреїв – жертв фашизму та 65-річчю Великої Перемоги.
Головними темами круглого столу були питання Холокосту та нацизму сьогодні, відношення сучасної молоді до історичного досвіду.
26 січня 2007 році ООН була прийнята Резолюція «Заперечення Холокосту», що засуджує відмову від Холокосту як історичного факту. Але й до сьогодні дискусії навколо Холокосту не стихають.
Бібліотекарем були вдало підібрані різноманітні дискусійні матеріали, що висвітлюють головні теми з різних боків та надають ґрунтовну базу для роздумів: відео фрагменти телепередач, полярні публікації у пресі та Інтернет, висловлювання відомих політичних та релігійних осіб. Також кожен з присутніх мав можливість висловити свою думку з цього питання.
В обговоренні брали участь Афанасьєва О. – директор Центру молодіжних ініціатив, Юдін О. – координатор майстерні «Жива історія» та проекту «Діалог поколінь», Тарасов О. – незалежний журналіст, Панич І. – колишній керівник музею євреїв Херсонщини, волонтер благодійної організації «Хесед Шмуель» та Байкова С. – бібліотекар благодійної організації «Хесед Шмуель», а також студенти 3 курсу Інституту історії, психології та соціології при Херсонському державному університеті та учні 10 класу Обласного ліцею.
У гарячій дискусії учасники та гості круглого столу дійшли спільного висновку: Холокост – не просто поняття однієї з глобальних катастроф ХХ ст. Це історичне явище, яке перевернуло світ, поставило під сумнів його моральні підвалини, змусило багатьох людей інакше мислити й інакше жити. Тому обов’язок сучасного суспільства не втратити пам’ять про невинних жертв нацизму та Холокост, щоб страшна трагедія не повторилася знову.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід