Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Книжкова виставка «Книголюби і бібліотеки: приватні зібрання у фондах Херсонської обласної книгозбірні»

Книжкова виставка «Книголюби і бібліотеки: приватні зібрання у фондах Херсонської обласної книгозбірні»

27.09.2007

27 листопада 2007 року відділ рідкісних та цінних видань зібрав широке коло шанувальників книги на презентації книжкової виставки «Книголюби і бібліотеки: приватні зібрання у фондах Херсонської обласної книгозбірні», організованої до 135-річного ювілею бібліотеки.
Виставка ознайомила присутніх з книгами, буклетами, брошурами, публікаціями з місцевої преси про херсонських колекціонерів, збирачів і знавців рідкісних книг, про роботу херсонського клубу аматорів книги «Кобзар». Також було представлено роботи і численні публікації самих членів клубу, який минулого року відзначив своє 40-річчя.
Щиру зацікавленість прихильників книги викликали експоновані на виставці колекційні видання з приватних зібрань херсонського книголюба, ветерана війни і праці М.А.Ємельянова; журналіста, нині громадянина Ізраїлю Д.І. Файнштейна; композитора, музичного критика, дворянина за походженням С.В.Юферова. Заінтригував останній розділ виставки «Нерозкриті таємниці...», який ознайомив із окремими виданнями XIX-початку XX ст. з бібліотек невідомих власників.
Херсонські бібліофіли традиційно прийняли активну участь в проведенні заходу. Так, голова об'єднання книголюбів І.В.Замараєва розповіла про основні етапи становлення та діяльність клубу і його членів. Старожил клубу, керівник секції бібліофілів В.А.Бистров буквально зачарував оточуючих бібліофільськими бувальщинами. Старший редактор місцевого телебачення Л.М.Петрушенко поділилася спогадами про сумісну творчу діяльність з колишнім головним редактором херсонського телебачення, засновником літературного телевізійного салону «Книга з автографом» Д.І.Файнштейном, чия колекція книг з автографами була представлена на виставці.
Про її Величність Книгу можна говорити багато, і як про витвір духу людського, і як про створіння рук людських, і як про «немеркнуче світло вічних істин...». Та краще всього про це розповість сама Книга. Детальніше ознайомитись з унікальними експонатами виставки можна у відділі рідкісних видань обласної книгозбірні.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід