Новини
05.12.2016 13:18 (for.lib.kherson.ua)

У наступному році зустрінемося знов
5 грудня учителі  англійської мови, які підвищують кваліфікацію у Південноукраїнському регіональному...

05.12.2016 11:31 (biblio.lib.kherson.ua)

Новинка для істориків, бібліографів, архівістів і не тільки...
Нещодавно вийшла друком збірка матеріалів науково-практичного семінару «Проблеми створення бібліографічних...

05.12.2016 10:28 (for.lib.kherson.ua)

Коли мовчання – не золото!
4 грудня товариство англійського розмовного клуба, який працює на базі центру «Вікно в Америку»,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Особливі гості у Центрі екологічної інформації

Особливі гості у Центрі екологічної інформації

06.10.2016 10:16

У Всесвітній день тварин, 4 жовтня, до Центру екологічної інформації завітали особливі гості.

Але наша зустріч мала передісторію. Напередодні до Центру для користувачів з особливими потребами звернулась ініціативна група матерів дітей з аутичними розладами щодо проведення заходів у бібліотеці. У Центрі екологічної інформації підтримали цю ідею, обговорили тему та хід заходу. Саме так було вирішено зустрітись 4 жовтня.

Запланований похід до бібліотеки зацікавив і вчителів Херсонської спеціалізованої школи №1, в якій вчаться діти з аутичними розладами. Вчителі також вирішили підтримати ініціативу та прийшли на захід разом зі своїми учнями.

День зустрічі було обрано також не випадково. Адже 4 жовтня відзначається Всесвітній день тварин. Саме цього дня  міжнародна екологічна громадськість привертає увагу людства до прав тварин та їх добробуту.

Під час зустрічі в екоцентрі наші гості дізнались про найбільші природно-охоронні зони на території Херсонщини, головна мета яких – зберігати та охороняти унікальні природні комплекси, рідкісні види тварин та птахів. Діти подивилися відеоролики, погортали фотокниги про Чорноморський біосферний заповідник, заповідник «Асканія-Нова» та Національний природний парк «Олешківські піски». Після того, як учасники дізнались про діяльність заповідників, їм запропонували намалювати те, що більше за все сподобалося та запам’яталося. Це і різні тварини, і величні птахи, і безкраї степи, узбережжя та піски. Кожен учасник заходу також міг створити власну листівку з аплікацією на природну тематику.  

Після заходу діти прогулялися бібліотекою, пофотографувалися і навіть потрапили на екскурсію Києвом, зазирнувши у відділ документів іноземними мовами до інтерактивного столика.

Зустріч вийшла у нас насиченою та цікавою, батьки та діти були дуже задоволені відвідинами Гончарівки. А бібліотекарі вже планують нову зустріч.

 Вхід