Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Особливості святкування Різдва в Німеччині

Особливості святкування Різдва в Німеччині

11.12.2014

Грудень - найсвятковіший місяць року. Він приносить багато подарунків, особливо дітям. Адже в грудні всі малюки з нетерпінням чекають на Святого Миколая, щоб дізнатися, що вони заслужили за свої старання у навчанні та зразкову поведінку. Потім йде низка зимових свят з переодяганнями, гуляннями і канікулами. А як все відбувається в Німеччині? На це питання допомогла знайти відповідь учням спеціалізованої гімназії № 1 координатор роботи фонду «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні.
Викладачі німецької мови гімназії організували зустріч у святковій атмосфері - всі класи прикрасили ошатними ялинками, іграшками, гірляндами. У самій гімназії вже панує святкова атмосфера, тож зустрічі з 5-ми і 7-ми класами пройшли дуже легко і невимушено. Треба зазначити, що учні знають досить багато про символи і традиції святкування Різдва в Німеччині. Тому завдання співробітника бібліотеки полягало в тому, щоб розповісти про походження символів, атрибутів та їх популяризації на території сучасної Німеччини.
Найрадіснішим моментом зустрічі були пісні німецькою мовою - всі хором підспівували про Святого Миколая, про Різдво і, звичайно ж, про подарунки, що лежать під ялинкою. Історію ялинки, як головного атрибута свята, ми теж вивчали на цьому заході.
Сподіваємося, що всі залишилися дуже задоволені. Ми дякуємо викладачам гімназії Ірині Раміліївні Гришиній і Миколі Васильовичу Фролову за запрошення і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Сектор обліку користувачівВхід