Головна > Подаруй нову книгу рідній бібліотеці

Шановні користувачі!

У 2017 році бібліотеці виповнюється 145 років. Увесь цей час ви, любі херсонці, були з нами, підтримували нас. Для книгозбірні це дуже важливо, сподіваємось, що так буде і надалі.

Порадуйте іменинника – улюблену Гончарівку: долучайтеся до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці»! Взяти участь у ній можуть абсолютно всі бажаючі! Всі, хто розуміють, що у нашій книгозбірні можна отримувати доступ до сучасної літератури.

Так співпало, що у вересні минулого року благодійний фонд «Бібліотечна країна» – офіційний партнер Української бібліотечної асоціації – започаткував акцію «Подаруй книги рідній бібліотеці». Її мета – оновлення фондів бібліотек новими сучасними книгами українських видавництв. Отже, даруючи нам книгу, ви долучаєтесь до благородної справи у межах країни.

Нам важлива ваша підтримка, шановні користувачі! Ми завжди раді кожному вашому візиту і твердо переконані: у навчанні, роботі, дозвіллі, саморозвитку та вдосконаленні ви варті найкращого.

Приєднуйтесь до нашої святкової акції!

Вашу книгу-подарунок з нетерпінням будемо чекати у відділі абонемента (I поверх).

 

 


Перша дарувальниця

 

До нашої святкової акції вже приєдналася юна Поліна.
Результатом першого візиту стало поповнення фонду дитячої літератури трьома чудовими книжками, з якими вже можна ознайомитися у відділі абонемента!
Беріть приклад з Поліни – долучайтеся до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці»!

 

 

 

 


Поети ходять в гості з подарунками

Поетеса із Запоріжжя Антоніна Спірідончева передала низку своїх творів: «Вістря голосу», «Книжка на ніч», «Весна – поетеса». Крім своїх книжок, вона також подарувала збірник «Вілаг почуттів». Це наймасштабніша збірка сучасної української поезії, що містить твори 100 сучасних авторів і охоплює усі регіони України.

Київська поетеса та бард Валентина Захабура подарувала власну збірку поезії «Ятоморе».

Дуже дякуємо за такі чудові подарунки для читачів нашої бібліотеки. А самих читачів запрошуємо ознайомитися з новинками сучасної української поезії та закликаємо приєднатися до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці».

 

 

 


Подарунки від сестер Ботвинюк

Ми висловлюємо щиру подяку нашим постійним читачам, сестрам Ботвинюк – Оксані та Аллі. Допитливі, непосидючі, креативні...

Вони подарували нам декілька цікавих книжок, адже розуміють, що будинок, в якому немає книги, подібний до тіла, що позбулося душі.

Ми раді отримати такі необхідні подарунки для читачів книгозбірні.
Читачів чекаємо на абонементі – пропонуємо ознайомитися з літературою, що подарували сестри, і приєднатися до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці».

 

 


Книги з найцікавішої серії

 

Відділ абонемента продовжує приймати книги у подарунок.

Читач Щестний Микола Васильович подарував бібліотеці багато випусків із серії «100 великих». Це одна з найулюбленіших читачами серій, яка вдало поєднала в собі інформаційну насиченість і доступну форму викладу. Книги серії «100 великих» вже давно стали незамінною підмогою для школярів і студентів. Але, крім корисної навчальної інформації, «100 великих» це ще й цікаве читання, що захоплює не менше, ніж гостросюжетний детектив.

Ми дуже вдячні за такий чудовий подарунок і запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в нашій акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці»!

 

 


З нетерпінням чекаємо на вас у Гончарівці!

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день