Головна > Подаруй нову книгу рідній бібліотеці

Шановні користувачі!

У 2017 році бібліотеці виповнюється 145 років. Увесь цей час ви, любі херсонці, були з нами, підтримували нас. Для книгозбірні це дуже важливо, сподіваємось, що так буде і надалі.

Порадуйте іменинника – улюблену Гончарівку: долучайтеся до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці»! Взяти участь у ній можуть абсолютно всі бажаючі! Всі, хто розуміють, що у нашій книгозбірні можна отримувати доступ до сучасної літератури.

Так співпало, що у вересні минулого року благодійний фонд «Бібліотечна країна» – офіційний партнер Української бібліотечної асоціації – започаткував акцію «Подаруй книги рідній бібліотеці». Її мета – оновлення фондів бібліотек новими сучасними книгами українських видавництв. Отже, даруючи нам книгу, ви долучаєтесь до благородної справи у межах країни.

Нам важлива ваша підтримка, шановні користувачі! Ми завжди раді кожному вашому візиту і твердо переконані: у навчанні, роботі, дозвіллі, саморозвитку та вдосконаленні ви варті найкращого.

Приєднуйтесь до нашої святкової акції!

Вашу книгу-подарунок з нетерпінням будемо чекати у відділі абонемента (I поверх).

 

 


Перша дарувальниця

 

До нашої святкової акції вже приєдналася юна Поліна.
Результатом першого візиту стало поповнення фонду дитячої літератури трьома чудовими книжками, з якими вже можна ознайомитися у відділі абонемента!
Беріть приклад з Поліни – долучайтеся до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці»!

 

З нетерпінням чекаємо на вас у Гончарівці!

 

 


Поети ходять в гості з подарунками

Поетеса із Запоріжжя Антоніна Спірідончева передала низку своїх творів: «Вістря голосу», «Книжка на ніч», «Весна – поетеса». Крім своїх книжок, вона також подарувала збірник «Вілаг почуттів». Це наймасштабніша збірка сучасної української поезії, що містить твори 100 сучасних авторів і охоплює усі регіони України.

Київська поетеса та бард Валентина Захабура подарувала власну збірку поезії «Ятоморе».

Дуже дякуємо за такі чудові подарунки для читачів нашої бібліотеки. А самих читачів запрошуємо ознайомитися з новинками сучасної української поезії та закликаємо приєднатися до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці».

 

 

 


 

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день