Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Поезія минулої епохи

Поезія минулої епохи

03.12.2012

Уже традиційними для нашої бібліотеки стають уроки з німецької мови та літератури, що готують працівники відділу реєстрації та контролю. Цього разу ми зустрічали ліцеїстів з ХАЛ ім. О.В. Мішукова при ХДУ ХМР.
29 листопада було проведено заняття з теми «Суспільно-політичне та економічне життя Німеччини в 20 ст. і його вплив на німецьку літературу 20 ст.»
Ліцеїстів ознайомили з творчістю таких письменників та поетів, як Пауль Хейзе та Неллі Закс.
Пауль Хейзе походить із знатної родини і є родичем великого композитора Ф. Мендельсона, «Елегію» якого і прослухали ліцеїсти.
Гості зачитували вірші майстра, який отримав Нобелівську премію з літератури у 1910 році, німецькою мовою.Для того, щоб дізнатися характер та уподобання автора, ліцеїстам запропонували проаналізувати опис робочої кімнати Пауля Хейзе. В результаті проведеної роботи діти дізналися, які риси характеру були притаманні  поету та назвали його основні захоплення – живопис, класична історія тощо.

Н. Закс жила та творила у тяжкі часи – період Першої та Другої світових воєн. Жінка пережила втрату батька, друзів, коханої людини, переїзд в іншу країну. Тож усі свої думки, почуття, емоції та біль Неллі Закс виразила у своїх віршах, за які і отримала Нобелівську премію в 1966 році.

Вдала інтерактивна робота змогла донести до молодих людей відчуття епохи, що вже минула, і надихнула на подальше самостійне опрацювання.

 Вхід