Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Презентація книжково-ілюстративної виставки «Пам’ятати довіку»

Презентація книжково-ілюстративної виставки «Пам’ятати довіку»

05.05.2016 13:06

У травні цього року світове співтовариство відзначає 71 річницю перемоги над нацистською Німеччиною та її союзниками, закінчення Другої світової війни в Європі.

8 травня 1945 року о 22.43 за середньоєвропейським часом у Карлсхорсті, передмісті Берліна, було підписано Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини та повну перемогу сил антигітлерівської коаліції.

З цієї нагоди сектор періодичних видань відділу обслуговування підготував та провів презентацію книжково-ілюстративної виставки «Пам’ятати довіку» для студентів та викладачів медичного коледжу.

Матеріали виставки висвітлюють основні події найкривавішого в історії людства військового конфлікту, який забрав десятки мільйонів людських життів. На основі критичного аналізу опублікованих матеріалів і нових масивів джерел, подається сучасне бачення мобілізаційних і режимних заходів радянського керівництва, стратегічних і фронтових операцій на території України, політики німецької та румунської окупаційної влади, повсякденного життя цивільного населення в умовах нацистського режиму, боротьби партизанів та підпільників у тилу нацистських окупантів, суспільно-політичних та соціокультурних процесів воєнної доби, з’ясовуються долі жертв нацистських переслідувань, демографічні втрати українського народу в роки війни.

У березні 2015 року Президент України видав указ про встановлення Дня пам’яті та примирення, який буде відзначатися 8 травня. Більшість населення України вважає цей день одним із найшановніших свят. Дійсно, війна зачепила майже кожну родину, що проживала на теренах України в 40-х рр. ХХ ст. Український народ, на думку багатьох дослідників, має найбільші після єврейського народу людські втрати у співвідношенні до його чисельності. Незліченні також культурні та матеріальні збитки.

Ми повинні знати, розуміти та пам’ятати наше минуле заради майбутнього!Вхід