Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Про німців і каву...

Про німців і каву...

13.03.2015 07:05

Що означає в житті будь-якого німця горнятко гарячої ароматної кави? Це частина культури німців, традиція і просто можливість зустрітися з друзями і провести разом час. Але так було не завжди. Саме про нелегкий і довгий шлях кави до звання улюбленого напою німців і розповіла координатор роботи фонду «Заочний абонемент» Гете-Інституту студентам 2-го курсу факультету МЕВ Херсонського національного технічного університету. Студенти та їх викладачі дізналися багато цікавих фактів з історії кави та почули про її нелегку долю в самій Німеччині. Адже німці дуже консервативні і довго не хотіли відмовлятися від національного напою - пива, заради споживання кави.
Аромат кави навіює багато образів і сприяє фантазії. Ми теж фантазували, багато малювали, читали вірші, слухали пісні про каву німецькою мовою і займалися рекламним бізнесом. Вірніше, пробували свої сили в сфері реклами кави. Було дуже цікаво і пізнавально.
Ми дякуємо викладачам кафедри теорії і практики перекладу Юлії Броніславівні Богдан і Владиславі Василівні Данік за організацію зустрічі.

Сектор обліку користувачівВхід