Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Про німців і каву...

Про німців і каву...

13.03.2015 07:05

Що означає в житті будь-якого німця горнятко гарячої ароматної кави? Це частина культури німців, традиція і просто можливість зустрітися з друзями і провести разом час. Але так було не завжди. Саме про нелегкий і довгий шлях кави до звання улюбленого напою німців і розповіла координатор роботи фонду «Заочний абонемент» Гете-Інституту студентам 2-го курсу факультету МЕВ Херсонського національного технічного університету. Студенти та їх викладачі дізналися багато цікавих фактів з історії кави та почули про її нелегку долю в самій Німеччині. Адже німці дуже консервативні і довго не хотіли відмовлятися від національного напою - пива, заради споживання кави.
Аромат кави навіює багато образів і сприяє фантазії. Ми теж фантазували, багато малювали, читали вірші, слухали пісні про каву німецькою мовою і займалися рекламним бізнесом. Вірніше, пробували свої сили в сфері реклами кави. Було дуже цікаво і пізнавально.
Ми дякуємо викладачам кафедри теорії і практики перекладу Юлії Броніславівні Богдан і Владиславі Василівні Данік за організацію зустрічі.

Сектор обліку користувачівВхід