Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Ресурси бібліотеки

Електронний каталог

Опис електронного каталогу

Електронний каталог містить інформацію про друковані видання (книги, брошури, видання, що продовжуються, альбоми, схеми, збірники стандартів), а також документи на електронних носіях.

Для пошуку інформації про видання іноземними мовами, періодичні видання та статті рекомендується працювати в окремих базах даних.

Пошук в електронному каталозі

При здійсненні пошуку в пошуковий рядок вводяться великими або малими літерами терміни, що відповідають обраному полю. (Можна вводити тільки початок слів, але не менше 2-х символів).

В поле «Автори, редактори, укладачі» вводяться тільки прізвища без розділових знаків. Імена, по-батькові та ініціали не вводяться.

В поле «Назва, ключові слова, персоналії» можна вводити як повну назву документу, так і його частину, а також ключові слова з назви або тексту документу.

Для кращого результату пошуку рекомендується відсікати закінчення слів.

Якщо у відповідь на запит система видала велику кількість записів - рекомендується його деталізувати, скористатись розширеним пошуком.

У розширеному пошуку передбачено більшу кількість пошукових полів, а також логічних операторів «і», «або», як всередені поля, так і між ними.

Якщо запит складено неправильно, система може видати нульовий результат.

Увага! У зв'язку з конвертацією електронного каталогу бібліотеки в систему IRBIS, бібліографічні записи можуть не відповідати вимогам Междержавного стандарту 7.1-2003 «Библиографическая запись. Библиографическое описание». Під час редагування електронного каталогу цей недолік буде виправлено.

Форми виводу записів

При роботі з електронним каталогом є можливість перегляду знайденої інформації у вигляді списку, виведення на екран каталожної картки, а також у вигляді бланку читацької вимоги, який при бажанні можна роздрукувати.

Замовлення і отримання документів здійснюється тільки в бібліотеці.

Вхід