Новини
05.12.2016 13:18 (for.lib.kherson.ua)

У наступному році зустрінемося знов
5 грудня учителі  англійської мови, які підвищують кваліфікацію у Південноукраїнському регіональному...

05.12.2016 11:31 (biblio.lib.kherson.ua)

Новинка для істориків, бібліографів, архівістів і не тільки...
Нещодавно вийшла друком збірка матеріалів науково-практичного семінару «Проблеми створення бібліографічних...

05.12.2016 10:28 (for.lib.kherson.ua)

Коли мовчання – не золото!
4 грудня товариство англійського розмовного клуба, який працює на базі центру «Вікно в Америку»,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Що таке щастя?

Що таке щастя?

30.04.2014

Людина створена для щастя, як птах для польоту.
Володимир Короленко

Немає такої людини, яка б не хотіла бути щасливою. А що ж таке щастя і як його досягти? Аби це вияснити в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбувся вечір-диспут на тему  «Що таке щастя?». На захід завітали учні ЗОШ № 48, які дізналися, як виникло поняття «щастя», як пояснюють слово «щастя» словники тощо. Школярі згадали, які існують прислів’я та приказки про щастя,  сувеніри-талісмани на щастя. Діти змогли ознайомитися з висловлюваннями видатних людей про щастя та обрати те, яке припало до серця. Ведучі відзначили, що існують й   природні «гормони щастя»  для організму –  ендорфіни. А також розповіли про найпростіший спосіб викликати викид ендорфінів і відчувати себе щасливим природнім і безпечним способом - з’їсти шоколадну цукерочку! Для експерименту ведуча почастувала дітей цукерками, і дійсно через деякий час присутні відчули, що настрій значно покращився.
Учні обговорили й записали на фліп-чарті думки про те, хто ж може бути щасливим. А також склали поради, використовуючи вислови видатних людей та свої особисті думки про те, як стати щасливими. Погляди були дуже різні, адже скільки людей – стільки й світів. А наостанок кожен зобразив на окремому аркуші паперу свій символ-малюнок, яким можна передати уявлення про щастя. Наприкінці усі дізналися, що для когось щастя – це мати сім’ю, друзів, бути здоровим, матеріально забезпеченим, для інших – кохати і бути коханим. Оригінальністю та патріотичністю відзначився один учень, написавши на аркуші такі слова: «Ми щасливі, коли наша країна єдина і вільна».
Зустріч дала унікальну можливість зібратись разом та подискутувати на тему «Що таке щастя?». Але усі одностайно прийшли до висновку, що кожен з присутніх має право на своє уявлення про щастя.Вхід