Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Тренінг «Просування власного бренду у соцмережах»

Тренінг «Просування власного бренду у соцмережах»

24.01.2012

24.01. для майбутніх журналістів – студентів  інституту філології та журналістики Херсонського державного університету – фахівцями Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара було проведено  спеціалізований тренінг «Просування власного бренду у соцмережах».
Протягом тренінгу студенти дізналися про поняття «блог», познайомилися з  різноманітними видами платформ, на яких можна завести власний віртуальний щоденник, подивилися блоги відомих журналістів та громадських діячів. Крім того, гості заходу познайомилися з основними соціальними мережами, а також дізналися про можливості соціальних мереж як ефективного маркетингового інструменту у просуванні власного бренду або продукції у суспільстві.
Зав. центром обслуговування користувачів з обмеженими можливостями Мірошниченко Н.О. – відомий український блогер – презентувала власний блог «Бібліотека без бар’єрів» та наглядно продемонструвала його можливості. Крім того, глядачам був представлений і бібліотечний блог «Літературний компас», що створювався на автономній платформі.
По завершенню заходу учасники та організатори заходу домовилися зустрічатися у соціальних мережах, щоб продовжувати вивчати можливості Web2,0 вже на власному досвіді.Вхід