Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Тренінг «Просування власного бренду у соцмережах»

Тренінг «Просування власного бренду у соцмережах»

24.01.2012

24.01. для майбутніх журналістів – студентів  інституту філології та журналістики Херсонського державного університету – фахівцями Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара було проведено  спеціалізований тренінг «Просування власного бренду у соцмережах».
Протягом тренінгу студенти дізналися про поняття «блог», познайомилися з  різноманітними видами платформ, на яких можна завести власний віртуальний щоденник, подивилися блоги відомих журналістів та громадських діячів. Крім того, гості заходу познайомилися з основними соціальними мережами, а також дізналися про можливості соціальних мереж як ефективного маркетингового інструменту у просуванні власного бренду або продукції у суспільстві.
Зав. центром обслуговування користувачів з обмеженими можливостями Мірошниченко Н.О. – відомий український блогер – презентувала власний блог «Бібліотека без бар’єрів» та наглядно продемонструвала його можливості. Крім того, глядачам був представлений і бібліотечний блог «Літературний компас», що створювався на автономній платформі.
По завершенню заходу учасники та організатори заходу домовилися зустрічатися у соціальних мережах, щоб продовжувати вивчати можливості Web2,0 вже на власному досвіді.Вхід