Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Творчий та інноваційний підхід у викладанні німецької мови

Творчий та інноваційний підхід у викладанні німецької мови

29.03.2016 11:12

28 березня нашу бібліотеку відвідали викладачі німецької мови, які проходять курси підвищення кваліфікації в Херсонській академії безперервної освіти вчителів. План роботи семінару складався з трьох тем, але вчителі знайшли час для ознайомлення з відділами бібліотеки. Екскурсію для курсантів академії провела співробітник сектору обліку користувачів Анастасія Анатоліївна Мількович, яка розповіла про історію бібліотеки, її основні напрямки діяльності, роботу клубів. Вчителі мали можливість більш конкретно і детально дізнатися про роботу Iнтернет-центру, краєзнавчого відділу, відділу літератури іноземними мовами та відділу рідкісних і цінних видань.

Семінар проходив на першому поверсі бібліотеки, де знаходиться фонд проекту «Мова. Культура. Німеччина» Гете-Інституту в Україні. Координатор роботи проекту підготувала матеріали для творчих завдань, які вчителі можуть використовувати на своїх уроках в якості рефлексії. Але вони і самі могли показати свою творчість за допомогою живопису та аплікації – так вони передавали зміст поезії Неллі Закс. Координатор проекту підготувала для ознайомлення серію навчальних адаптованих текстів рівнів А1 і А2, які можна застосовувати як для роботи в класі, так і для індивідуальної роботи під час підготовки до олімпіади. А в кінці семінару наші гості працювали з навчальними та методичними посібниками, навчальними іграми з фондів проекту.

Бажаємо викладачам творчих успіхів та чекаємо знову в гості вже з їх вихованцями для знайомства з проектом і фондами бібліотеки.

Сектор обліку користувачівВхід