Новини
05.12.2016 13:18 (for.lib.kherson.ua)

У наступному році зустрінемося знов
5 грудня учителі  англійської мови, які підвищують кваліфікацію у Південноукраїнському регіональному...

05.12.2016 11:31 (biblio.lib.kherson.ua)

Новинка для істориків, бібліографів, архівістів і не тільки...
Нещодавно вийшла друком збірка матеріалів науково-практичного семінару «Проблеми створення бібліографічних...

05.12.2016 10:28 (for.lib.kherson.ua)

Коли мовчання – не золото!
4 грудня товариство англійського розмовного клуба, який працює на базі центру «Вікно в Америку»,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > У тренді – німецька мова

У тренді – німецька мова

18.02.2016 12:12

Німецька мова стає все більш популярнішою, і це не може не радувати нас, бібліотеки-партнерів проекту «Мова. Культура. Німеччина» Гете-Інституту в Україні, чиїм багаторічним і надійним партнером є й наша книгозбірня.  В Херсонському обласному ліцеї Херсонської обласної ради є класи з поглибленим вивченням іноземних мов. Саме для них координатор роботи проекту Гете-Інституту підготувала заняття з використанням навчальних пісень у виконанні Уве Кінда та інші навчальні пісні для тих, хто вивчає німецьку як іноземну. Пісні завжди піднімають настрій і сприяють запам’ятовуванню лексичних і граматичних одиниць. Крім того, з ними легко і весело. А учні 11 класу відвідали зали нашої книгозбірні для роботи над темою «Світ професій», де для них були відібрані навчальні матеріали з підручників, наданих нашій бібліотеці Гете-Інститутом в Україні.

Чи можливо вивчити іноземну мову без спілкування з її носієм? Відповідь – можливо, але дуже важко. Саме тому координатор роботи проекту запросила мовного асистента Гете-Інституту для спільної роботи з учнями 10 класу над темою «Їжа». Йоханнес Грютцнер у живому спілкуванні з'ясовував смаки учнів та розповідав про традиційні блюда німців. Виявляється, їх не так багато.

Ми раді, що наша бібліотека має такого серйозного партнера як обласний ліцей і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Сектор обліку користувачівВхід