Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > У тренді – німецька мова

У тренді – німецька мова

18.02.2016 12:12

Німецька мова стає все більш популярнішою, і це не може не радувати нас, бібліотеки-партнерів проекту «Мова. Культура. Німеччина» Гете-Інституту в Україні, чиїм багаторічним і надійним партнером є й наша книгозбірня.  В Херсонському обласному ліцеї Херсонської обласної ради є класи з поглибленим вивченням іноземних мов. Саме для них координатор роботи проекту Гете-Інституту підготувала заняття з використанням навчальних пісень у виконанні Уве Кінда та інші навчальні пісні для тих, хто вивчає німецьку як іноземну. Пісні завжди піднімають настрій і сприяють запам’ятовуванню лексичних і граматичних одиниць. Крім того, з ними легко і весело. А учні 11 класу відвідали зали нашої книгозбірні для роботи над темою «Світ професій», де для них були відібрані навчальні матеріали з підручників, наданих нашій бібліотеці Гете-Інститутом в Україні.

Чи можливо вивчити іноземну мову без спілкування з її носієм? Відповідь – можливо, але дуже важко. Саме тому координатор роботи проекту запросила мовного асистента Гете-Інституту для спільної роботи з учнями 10 класу над темою «Їжа». Йоханнес Грютцнер у живому спілкуванні з'ясовував смаки учнів та розповідав про традиційні блюда німців. Виявляється, їх не так багато.

Ми раді, що наша бібліотека має такого серйозного партнера як обласний ліцей і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Сектор обліку користувачівВхід