Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > В гості до бібліотеки

В гості до бібліотеки

26.03.2015 07:06

У відділ обслуговування користувачів Херсонської ОУНБ ім. Олеся Гончара 25 березня завітала юрба учнів 47-ї школи. Для цікавого дозвілля та розширення кругозору школярів для них була підготована спеціальна програма.
Учні здійснили віртуальну подорож «Антарктида – світ загадок» до берегів найхолоднішого материка нашої планети. За допомогою відеосюжетів та загадок вони дізналися про унікальність антарктичної природи та необхідність бережливого до неї ставлення. Така подорож-гра сприяла розвитку логічного мислення, пам’яті та уваги школярів.
Також маленькі гості з великим захопленням поринули у пізнавальну мандрівку у «Світ мурах». Мандрівники віртуально ознайомилися з екзотичними видами цих комах та побували в їхніх напрочуд правильно сконструйованих домівках-мурашниках. Зацікавлення викликали зображення та відеосюжети про професії та обов’язки мурах. Учні активно брали участь у відгадуванні загадок, із задоволенням згадували прислів’я про цих працьовитих комах.
Крім того, для школярів було проведено пізнавально-розважальну програму «Калейдоскоп конкурсів», де діти мали можливість дізнатися багато нового та цікавого про себе та своїх товаришів. Програма складалася з різноманітних блоків. Уже під час «Знайомства» з командами школярі продемонстрували оригінальність у виборі назви та розкритті рис характеру капітана. Конкурс-змагання «Розгадай магічне слово» проходив у формі ребусу. Яскраво представила акторські здібності школярів естафета «Пантоміма». Гра «Збери-но!» продемонструвала швидкість у виконанні завдань. Під час конкурсу «Реєстрація добрих справ» учасники без вагань поділилися добрими справами, які вони встигли сьогодні зробити. Після перегляду відеоролика «Не треба ображати друзів» школярі отримали пізнавальну інформацію про те, що є доброта, а також які справи ми вважаємо добрими.
Під час заходів діти дізналися багато нового й цікавого, отримавши лише позитивні емоції. Ми з радістю чекаємо на нових гостей у книгозбірні.Вхід