Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Вечір пам'яті Олеся Гончара

Вечір пам'яті Олеся Гончара

11.07.2013

Сьогодні, 11 липня, вшанувати 18-ту річницю від дня смерті великого українського письменника та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара зібралися письменники міста в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.
На вечір завітав увесь письменницький загал, зокрема голова Обласної спілки письменників Загороднюк Василь Степанович, поет Анатолій Кичинський, поет та журналіст Валерій Кулик, поетеса та літературний критик Лада Федоровська, які поділилися своїми спогадами. Про неоціненний внесок видатного митця в культурні та духовні процеси України розповів дослідник й знавець творчості та життєвого шляху Олеся Гончара, кандидат філологічних наук, доцент Херсонського державного університету Павло Кіндратович Параскевич.
Під час заходу демонструвалися уривки з фільмів про Олеся Гончара, фотографії з його особистого архіву, звучав голос письменника.
Гостям представили колекцію книг з автографами письменника. Також презентували видання про життя та творчість О. Гончара, які нещодавно надійшли до бібліотеки.
Працівники відділу краєзнавчих документів та бібліографії продемонстрували учасникам заходу проект «Гончар і Херсонщина», який знаходиться на офіційному сайті бібліотеці та містить багато цінної інформації для дослідників життєвого та творчого шляху Олеся Гончара.Вхід