Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд "Читаємо книгу - дивимося мультфільм"
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Відкриття фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива»

Відкриття фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива»

19.06.2014

18.06.14 в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулось офіційне відкриття всеукраїнської фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива». Ця фотовиставка, на думку фахівців БТ «Центр суспільних програм», навчає нас бути небайдужими не тільки до проблем близьких нам людей, а й до проблем сьогодення в нашому місті, країні, світі. Ця виставка розказує про різні види допомоги, які можна щоденно надавати людям, що цього потребують.
40 світлин з нетривіальними сюжетами, в яких зафіксовано миті благодійності в освіті, в культурі, в охороні здоров’я та соціальному захисті, у спорті, у житті громад та ініціативах громадян. Вони показують, як волонтерство змінює світ і якою бачать благодійність діти.
За словами Оксана Рудюк, керівника департаменту зі зв’язків із громадськістю Life :), «Оператор Life :) приділяє особливу увагу програмам соціальної відповідальності з першого дня роботи на українському ринку. Фотовиставку «Благодійність крізь призму об’єктива» компанія підтримує вже другий рік поспіль, і ми вважаємо даний проект гарним прикладом того, як занурити пересічних громадян у життя людей із особливими потребами. Адже конкурсні світлини не просто передають історії, вони вчать та надихають. І якщо після відвідин виставки у глядача загострюється бажання жити та діяти – то є дуже гарною ознакою того, що даний проект робить свою справу».
На відкритті виставки були присутні студенти, спеціалісти різних організацій, публічні діячі, представники громади та бізнес-структур Херсонщини. Організаторами виставки є Український форум благодійників, мобільним партнером – оператор стільникового зв’язку Life :), а партнером в Херсоні – команда Благодійного товариства «Центр суспільних програм».
Всі охочі можуть відвідати фотовиставку в нашій книгозбірні до кінця червня.Вхід