Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Відкриття фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива»

Відкриття фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива»

19.06.2014

18.06.14 в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулось офіційне відкриття всеукраїнської фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива». Ця фотовиставка, на думку фахівців БТ «Центр суспільних програм», навчає нас бути небайдужими не тільки до проблем близьких нам людей, а й до проблем сьогодення в нашому місті, країні, світі. Ця виставка розказує про різні види допомоги, які можна щоденно надавати людям, що цього потребують.
40 світлин з нетривіальними сюжетами, в яких зафіксовано миті благодійності в освіті, в культурі, в охороні здоров’я та соціальному захисті, у спорті, у житті громад та ініціативах громадян. Вони показують, як волонтерство змінює світ і якою бачать благодійність діти.
За словами Оксана Рудюк, керівника департаменту зі зв’язків із громадськістю Life :), «Оператор Life :) приділяє особливу увагу програмам соціальної відповідальності з першого дня роботи на українському ринку. Фотовиставку «Благодійність крізь призму об’єктива» компанія підтримує вже другий рік поспіль, і ми вважаємо даний проект гарним прикладом того, як занурити пересічних громадян у життя людей із особливими потребами. Адже конкурсні світлини не просто передають історії, вони вчать та надихають. І якщо після відвідин виставки у глядача загострюється бажання жити та діяти – то є дуже гарною ознакою того, що даний проект робить свою справу».
На відкритті виставки були присутні студенти, спеціалісти різних організацій, публічні діячі, представники громади та бізнес-структур Херсонщини. Організаторами виставки є Український форум благодійників, мобільним партнером – оператор стільникового зв’язку Life :), а партнером в Херсоні – команда Благодійного товариства «Центр суспільних програм».
Всі охочі можуть відвідати фотовиставку в нашій книгозбірні до кінця червня.Вхід