Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Виїзна бібліотека

Виїзна бібліотека

12.11.2012

«Но жизнь - она особенный предмет: задаст вопросы новые в ответ…»

( А. Дідуров).


Ці слова з кінофільму «Розіграш» дуже підходять до нашого сьогодення.  Ось і тепер воно не припиняє нестримно диктувати нові умови життя та діяльності бібліотеки як установи суспільства.
Бібліотеки у всьому світі, власне, опинились у схожій ситуації, дякувати за яку маємо технічному прогресу та розвитку всесвітній інформаційній мережі. Кожний процес, як відомо, завжди має позитивні та негативні риси.
Зрозуміло, сумно, що люди почали потроху забувати дорогу до бібліотеки. Але ж гарно те, що бібліотека змінюється, виникають нові форми обслуговування читачів, сам принцип існування бібліотеки набуває нового значення.
Нещодавно, 8 листопада, був започаткований новий сервіс і в нашій бібліотеці - "виїзна бібліотека". Представники відділу документів іноземним мовами, абонементу та читального залу працювали у ЗОШ № 36 протягом чотирьох годин. Викладачі школи змогли скористатися методичною та художньою літературою з бібліотечних фондів. Новий досвід став дуже позитивним. Планується продовження «виїзної бібліотеки», тим паче, що вчителі були вдячні за зручність та мобільність. Є впевненість, що ця та інші ідеї поширення діяльності бібліотеки прогресивно розвиватимуться.Вхід