Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Запрошуємо зазирнути за обрій!

Запрошуємо зазирнути за обрій!

17.12.2015 11:49

"Обрії пізнань" - саме так називається виставка нашого постійного читача Олександра Лавінюкова. Вже багато років він тішить глядачів своїми фотоекспозиціями, що відображають авторське бачення краси навколишнього світу.

За ці роки Олександр, співпрацюючи з бібліотекою, сам значно розсунув свої власні обрії. Його виставки, стартувавши в Центрі для читачів з особливими потребами, експонувалися іншими херсонськими бібліотеками та підприємствами, бібліотеками Києва. У 2015 році А. Лавінюков став учасником IV Всеукраїнської школи майстерності і отримав диплом громадського журналіста за серію фоторепортажів про життя і творчість людей з інвалідністю, наприклад, за висвітлення фестивалю "Зорі надії" (м. Балта Одеської обл.).

У ці дні Олександр на запрошення Національної Асамблеї інвалідів України знайомиться з роботою спортивної бази паралімпійців на Львівщині, отже, чекаємо його фотографій, присвячених спорту і дозвіллю людей з особливими потребами. "Сидячи в ямі, горизонтів не бачиш, стоячи на одному місці, нових рубежів не відкриєш. Тільки перебуваючи в дорозі, відкриваєш для себе нові горизонти, а з висоти бачиш інакше і більше. Людям з особливими потребами для відкриття нових горизонтів потрібна допомога - вона прийде. Головне для всіх - мати бажання йти вперед"- такі слова автора експозиції "Обрії пізнань "супроводжують добірку фотографій, зроблених в Херсоні, Києві, Шепетівці - на батьківщині Миколи Островського, Балті, Криму.

Приходьте і ви в Центр для користувачів з особливими потребами на 1-му поверсі бібліотеки, виставка буде експонуватися протягом січня.Вхід