Саме так можна назвати урок німецької мови для учнів 8-го класу з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонського академічного ліцею ім. О. В. Мішукова. Ліцеїсти разом зі своїм викладачем німецької мови Чечуй Е. П. стали першими гостями виставки робіт херсонської художниці Галини Мангушевої, яка також взяла активну участь у підготовці та проведенні уроку. Для учнів ми підготували завдання з таких тем, як назви і символіка кольорів та квітів, музичних інструментів, фруктів та овочів. А почали ми роботу з того, що розділили картини Г. Мангушевої на жанри, а саме на портрети, натюрморти, жанрові картини та картини з зображенням тварин. Завдання включали в себе не лише читання та переклад, а й кросворди та загадки. Та головне – це живе спілкування німецькою мовою, саме тому урок має назву «Діалог повітряного пензля». Ми не лише описували картини, а ще й «розмовляли» з ними, намагаючись відкрити їхні таємниці.
Крім практики німецької мови, спробували створити власні шедеври живопису. Кожен ліцеїст отримав аркуш паперу з контурами квітки і мусив розфарбувати її за власним бажанням. Галина активно включилася в роботу і допомогла учням у підборі кольорів, розказала, як треба їх компонувати та робити кольорові переходи. Усі отримали задоволення від співпраці.
Дякуємо дирекції Херсонського академічного ліцею ім. О. В. Мішукова та особисто Чечуй Е. П. за активну участь у заходах проекту «Мова. Культура. Німеччина» Гете-Інституту в Україні. Сподіваємося, що роботи молодої художниці викликали у наших юних гостей інтерес до живопису та спонукають їх до розвитку творчих здібностей.
Сектор реєстрації користувачів