Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

«І раніше сортували, а тепер і поготів!»

This material is in Ukrainian

17.03.2021 10:04

Чудова екологічна колаборація об’єднала Гончарівку та Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж Одеського державного екологічного університету. Днями співробітниця центру екологічної інформації бібліотеки Юлія Тищенко та начальниця відділу з питань сім’ї та молоді управління молоді та спорту Херсонської міської ради Наталя Ярова навчали студентів коледжу правильно сортувати сміття. Просвітницький захід відбувся в рамках проєкту «Молодь сортує – тренд генерує». У холі навчального закладу встановили контейнер для відпрацьованих батарейок та баки для сортування сміття. Тепер студенти і викладачі коледжу можуть роздільно викидати папір, органіку, консервні бляшанки, скляну та пластикову тару, дотримуючись культури поводження з відходами. Після наповнення баків сміття буде відправлятися на утилізацію.

Того ж дня не обійшлося і без приємних та корисних подарунків! Ще у грудні студенти коледжу прослухали дві лекції про свідоме споживання та сортування сміття, а потім пройшли онлайн-анкетування на екологічну тематику. Кожен переможець опитування отримав призи: текстильну торбинку-шоппер (від управління молоді та спорту Херсонської міської ради), зошит та ручки з переробленого паперу (від проєкту «Молодь сортує – тренд генерує»). Також Юлія Тищенко провела імпровізований лікнеп із сортування, власноруч демонструючи, що, куди і як потрібно викидати. Студенти, які не стали переможцями онлайн-опитування, все одно пішли не з порожніми руками – під час заходу отримали маленькі дрібнички для побуту, відповідаючи на питання про екологію.

За словами викладачки екологічних дисциплін коледжу Світлани Букарєвої, студенти і раніше сортували, використовуючи «самопальні» контейнери та відра. Але тепер це можна робити набагато зручніше та швидше. До того ж, сміттєві баки від заводу «Dunapack» самі зроблені з екологічних матеріалів та мають привабливий дизайн. 

У Херсоні реалізація проєкту «Молодь сортує – тренд генерує» стала можлива за підтримки Об’єднання громадських організацій Запоріжжя (ОГО), управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара і Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031