Головна Новини «І раніше сортували, а тепер і поготів!»

«І раніше сортували, а тепер і поготів!»

17.03.2021 10:04

Чудова екологічна колаборація об’єднала Гончарівку та Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж Одеського державного екологічного університету. Днями співробітниця центру екологічної інформації бібліотеки Юлія Тищенко та начальниця відділу з питань сім’ї та молоді управління молоді та спорту Херсонської міської ради Наталя Ярова навчали студентів коледжу правильно сортувати сміття. Просвітницький захід відбувся в рамках проєкту «Молодь сортує – тренд генерує». У холі навчального закладу встановили контейнер для відпрацьованих батарейок та баки для сортування сміття. Тепер студенти і викладачі коледжу можуть роздільно викидати папір, органіку, консервні бляшанки, скляну та пластикову тару, дотримуючись культури поводження з відходами. Після наповнення баків сміття буде відправлятися на утилізацію.

Того ж дня не обійшлося і без приємних та корисних подарунків! Ще у грудні студенти коледжу прослухали дві лекції про свідоме споживання та сортування сміття, а потім пройшли онлайн-анкетування на екологічну тематику. Кожен переможець опитування отримав призи: текстильну торбинку-шоппер (від управління молоді та спорту Херсонської міської ради), зошит та ручки з переробленого паперу (від проєкту «Молодь сортує – тренд генерує»). Також Юлія Тищенко провела імпровізований лікнеп із сортування, власноруч демонструючи, що, куди і як потрібно викидати. Студенти, які не стали переможцями онлайн-опитування, все одно пішли не з порожніми руками – під час заходу отримали маленькі дрібнички для побуту, відповідаючи на питання про екологію.

За словами викладачки екологічних дисциплін коледжу Світлани Букарєвої, студенти і раніше сортували, використовуючи «самопальні» контейнери та відра. Але тепер це можна робити набагато зручніше та швидше. До того ж, сміттєві баки від заводу «Dunapack» самі зроблені з екологічних матеріалів та мають привабливий дизайн. 

У Херсоні реалізація проєкту «Молодь сортує – тренд генерує» стала можлива за підтримки Об’єднання громадських організацій Запоріжжя (ОГО), управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара і Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день