Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Маршалл Ґолдсміт «Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути»

This material is in Ukrainian

19.09.2020 13:10

А як виглядаєте ви «ідеальний»? Уявили? А тепер поміркуйте, що насправді заважає вам таким бути? Причин, однозначно, підбереться вдосталь.

Цьому питанню відомий бізнес-експерт Маршалл Ґолдсміт присвятив свою книгу, яку написав у співавторстві з літературним агентом Марком Рейтером.

Дійти до зміни та здійснити її повністю завжди складно. Адже у цьому випадку перед людиною постає одразу три проблеми:

   1. Ми не можемо визнати, що нам слід змінитися.
   2. Ми недооцінюємо владу інертності над нами.
   3. Ми не знаємо, як утілювати зміну.

Одне з головних правил, яке треба сприйняти, полягає у тому, що ви і тільки ви здатні здійснити зміну. За вас цього ніхто не зробить. Навпаки, суспільство та навколишній світ будуть усіма силами заважати вам змінитися, хоча й не завжди це відбуватиметься навмисне. Просто десь запахне свіжа булочка, коли ви намагатиметеся дотримуватися дієти; хтось візьме роботу додому саме тоді, як пообіцяв більше часу приділяти родині. Тому будьте готові протистояти не лише собі, звичкам, лінощам, а й своєму оточенню. Але з книгою «Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути» вам це вдасться набагато легше.

Позитивним моментом є приклади з реального життя, які підкріплюють окремі версії чи думки. Дивлячись на інших, не так страшно самому робити новий крок.

Не лякайтеся, якщо книга піде вам важко. Все ж таки це не роман з карколомним сюжетом. Ідіть поступово, крок за кроком. Але якщо ви дійсно наважилися на зміни, будьте певні, це видання стане для вас справжнім джерелом корисних порад та дієвих методів.

Автор запевняє, що після якісного опрацювання даного матеріалу ви досягнете двох цілей: 1) наблизитеся до того, щоб стати такою особистістю, якою хочете бути; і 2) значно менше будете шкодувати про щось у своєму житті. Звучить багатообіцяюче, чи не так?

Автор відгуку: Анастасія Козак

Comments

Only registered users can comment

Calendar

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031