Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Маршалл Ґолдсміт «Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути»

19.09.2020 13:10

А як виглядаєте ви «ідеальний»? Уявили? А тепер поміркуйте, що насправді заважає вам таким бути? Причин, однозначно, підбереться вдосталь.

Цьому питанню відомий бізнес-експерт Маршалл Ґолдсміт присвятив свою книгу, яку написав у співавторстві з літературним агентом Марком Рейтером.

Дійти до зміни та здійснити її повністю завжди складно. Адже у цьому випадку перед людиною постає одразу три проблеми:

   1. Ми не можемо визнати, що нам слід змінитися.
   2. Ми недооцінюємо владу інертності над нами.
   3. Ми не знаємо, як утілювати зміну.

Одне з головних правил, яке треба сприйняти, полягає у тому, що ви і тільки ви здатні здійснити зміну. За вас цього ніхто не зробить. Навпаки, суспільство та навколишній світ будуть усіма силами заважати вам змінитися, хоча й не завжди це відбуватиметься навмисне. Просто десь запахне свіжа булочка, коли ви намагатиметеся дотримуватися дієти; хтось візьме роботу додому саме тоді, як пообіцяв більше часу приділяти родині. Тому будьте готові протистояти не лише собі, звичкам, лінощам, а й своєму оточенню. Але з книгою «Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути» вам це вдасться набагато легше.

Позитивним моментом є приклади з реального життя, які підкріплюють окремі версії чи думки. Дивлячись на інших, не так страшно самому робити новий крок.

Не лякайтеся, якщо книга піде вам важко. Все ж таки це не роман з карколомним сюжетом. Ідіть поступово, крок за кроком. Але якщо ви дійсно наважилися на зміни, будьте певні, це видання стане для вас справжнім джерелом корисних порад та дієвих методів.

Автор запевняє, що після якісного опрацювання даного матеріалу ви досягнете двох цілей: 1) наблизитеся до того, щоб стати такою особистістю, якою хочете бути; і 2) значно менше будете шкодувати про щось у своєму житті. Звучить багатообіцяюче, чи не так?

Автор відгуку: Анастасія Козак

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24252627282930
31