Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Маша Сердюк «Ілон Маск»

This material is in Ukrainian

11.06.2020 08:41

Про нього сьогодні говорить увесь світ, на нього рівняються, йому заздрять, його наслідують. Ілон Маск – герой сучасності, який надав нове значення слову «прогрес».

Тож не дивно, що про нього вже написана величезна кількість книжок. Сьогодні ми познайомимо вас з одним із таких видань.

Видавці серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» аж ніяк не могли пройти повз Ілона. Ось що вони пишуть про нього у вступному слові: «Ілон Маск – інженер, винахідник, інвестор, мільярдер. Але головне, він – великий мрійник, геній якого полягає в тому, щоб іти до своєї мрії попри все».

Сьогодні всі стежать за кожним кроком Маска, знають, як він назвав сина, та над яким винаходом працює зараз його команда. Та до всієї цієї популярності Маск був хлопцем, який не ладив з однолітками і завжди терпів від них утиски. Він точно знає, що таке булінг та відсутність підтримки від батька. Та окрім цього, Ілон на власному досвіді доводить, що будь-яка, навіть неймовірна мрія, може здійснитися, якщо вірити у неї та йти назустріч крок за кроком.

Усе життя, від самого його народження і до сьогодення, викладено в цій книзі. Але ми радимо звернути увагу не лише на біографічний опис, але й на додатки до нього. У кінці видання зроблено невеликі витримки з дуже цікавих тем. Наприклад, день Ілона Маска, правила роботи з підлеглими та улюблені книжки відомого винахідника.

Ви ж бо не думали, що вся ця всесвітня популярність просто звалилася на нього? Вся команда Ілона Маска знає, що працювати з ним дуже непросто. Він надзвичайно вимогливий до себе і вимагає такої ж віддачі справі від своїх підлеглих. Маск працює по 14 годин на день, живе за чітким графіком та майже ніколи не відміняє заплановані зустрічі.

Бажаєте знати, як йому це все вдається? Тоді мерщій за читання! Впевнені, ви знайдете у цій книзі багато порад і для себе. Ми й собі записали кілька «правил Ілона Маска» для більш ефективної роботи.

Автор відгуку: Анастасія Козак

Comments

Only registered users can comment

Calendar

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031