Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Маша Сердюк «Ілон Маск»

11.06.2020 08:41

Про нього сьогодні говорить увесь світ, на нього рівняються, йому заздрять, його наслідують. Ілон Маск – герой сучасності, який надав нове значення слову «прогрес».

Тож не дивно, що про нього вже написана величезна кількість книжок. Сьогодні ми познайомимо вас з одним із таких видань.

Видавці серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» аж ніяк не могли пройти повз Ілона. Ось що вони пишуть про нього у вступному слові: «Ілон Маск – інженер, винахідник, інвестор, мільярдер. Але головне, він – великий мрійник, геній якого полягає в тому, щоб іти до своєї мрії попри все».

Сьогодні всі стежать за кожним кроком Маска, знають, як він назвав сина, та над яким винаходом працює зараз його команда. Та до всієї цієї популярності Маск був хлопцем, який не ладив з однолітками і завжди терпів від них утиски. Він точно знає, що таке булінг та відсутність підтримки від батька. Та окрім цього, Ілон на власному досвіді доводить, що будь-яка, навіть неймовірна мрія, може здійснитися, якщо вірити у неї та йти назустріч крок за кроком.

Усе життя, від самого його народження і до сьогодення, викладено в цій книзі. Але ми радимо звернути увагу не лише на біографічний опис, але й на додатки до нього. У кінці видання зроблено невеликі витримки з дуже цікавих тем. Наприклад, день Ілона Маска, правила роботи з підлеглими та улюблені книжки відомого винахідника.

Ви ж бо не думали, що вся ця всесвітня популярність просто звалилася на нього? Вся команда Ілона Маска знає, що працювати з ним дуже непросто. Він надзвичайно вимогливий до себе і вимагає такої ж віддачі справі від своїх підлеглих. Маск працює по 14 годин на день, живе за чітким графіком та майже ніколи не відміняє заплановані зустрічі.

Бажаєте знати, як йому це все вдається? Тоді мерщій за читання! Впевнені, ви знайдете у цій книзі багато порад і для себе. Ми й собі записали кілька «правил Ілона Маска» для більш ефективної роботи.

Автор відгуку: Анастасія Козак

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31