Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Мрієш покращити життя громади? Займись адвокацією!

This material is in Ukrainian

06.12.2017 13:43

Що таке адвокація? Успішна діяльність досвідченого солідного адвоката? Чи це купа розумних адвокатів, які об'єдналися для вирішення дуже складної судової справи? Ні! Адвокація – це кампанія, спрямована на представництво та захист прав або інтересів певної категорії населення. Тому займатися адвокацією може кожен, кого цікавить цей вид діяльності.

Комунальний заклад «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради ніколи не залишається осторонь цікавих та актуальних подій, намагається бути в курсі усіх актуальних тенденцій у суспільстві. Тому наприкінці листопада провідний бібліотекар відділу обслуговування був відряджений опановувати прийоми успішної адвокації на спеціалізованому тренінгу «Креативні підходи до адвокаційних кампаній», що проходив у рамках Національної Програми «Молодіжний працівник» у Київській області.

Зміст триденного заходу був дуже цікавий та насичений. Які основні етапи адвокаційної кампанії? Хто такі стейкхолдери? Як співпрацювати із владою? Що потрібно зробити для отримання публічної інформації? Всі ці, а також багато інших запитань висвітлила під час тренінгу досвідчена тренерка та громадська діячка Тетяна Дурнєва. До речі, пані Тетяна залюбки поділилася практичним досвідом проведення адвокаційних кампаній, які були успішно втіленні у життя громадським холдингом «Група впливу» в Донецьку та Києві.

Успішна адвокаційна кампанія неможлива без продуманої та ефективної PR-діяльності. Тому останній день тренінгу був присвячений онлайн інструментам, які потрібно використовувати під час проведення тієї чи іншої адвокації. Катерина Жемчужникова, креативна тренерка, не тільки продемонструвала учасникам можливості найкорисніших у піарі онлайн сервісів, але й поділилися секретними вправами, які допомагають тренувати креатив.

Отримані знання обов’язково будуть втілені у бібліотечну діяльність.

Calendar

   1 2345
678 9 10 1112
13 1415 16 171819
20 21 22 23242526
2728293031