Головна Новини Мрієш покращити життя громади? Займись адвокацією!

Мрієш покращити життя громади? Займись адвокацією!

06.12.2017 13:43

Що таке адвокація? Успішна діяльність досвідченого солідного адвоката? Чи це купа розумних адвокатів, які об'єдналися для вирішення дуже складної судової справи? Ні! Адвокація – це кампанія, спрямована на представництво та захист прав або інтересів певної категорії населення. Тому займатися адвокацією може кожен, кого цікавить цей вид діяльності.

Комунальний заклад «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради ніколи не залишається осторонь цікавих та актуальних подій, намагається бути в курсі усіх актуальних тенденцій у суспільстві. Тому наприкінці листопада провідний бібліотекар відділу обслуговування був відряджений опановувати прийоми успішної адвокації на спеціалізованому тренінгу «Креативні підходи до адвокаційних кампаній», що проходив у рамках Національної Програми «Молодіжний працівник» у Київській області.

Зміст триденного заходу був дуже цікавий та насичений. Які основні етапи адвокаційної кампанії? Хто такі стейкхолдери? Як співпрацювати із владою? Що потрібно зробити для отримання публічної інформації? Всі ці, а також багато інших запитань висвітлила під час тренінгу досвідчена тренерка та громадська діячка Тетяна Дурнєва. До речі, пані Тетяна залюбки поділилася практичним досвідом проведення адвокаційних кампаній, які були успішно втіленні у життя громадським холдингом «Група впливу» в Донецьку та Києві.

Успішна адвокаційна кампанія неможлива без продуманої та ефективної PR-діяльності. Тому останній день тренінгу був присвячений онлайн інструментам, які потрібно використовувати під час проведення тієї чи іншої адвокації. Катерина Жемчужникова, креативна тренерка, не тільки продемонструвала учасникам можливості найкорисніших у піарі онлайн сервісів, але й поділилися секретними вправами, які допомагають тренувати креатив.

Отримані знання обов’язково будуть втілені у бібліотечну діяльність.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день