Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Оскар Бреніф'є «Що таке щастя?»

This material is in Ukrainian

13.05.2020 12:50

А ваша дитина щаслива? І чи знає вона, що воно за поняття таке «щастя» та чому його всі постійно шукають?

Обговорювати всі ці питання спонукає яскрава книжка Оскара Бреніф'є «Що таке щастя?». Так-так, саме обговорювати, а не просто читати. Видавці навіть містили коротку інструкцію, як користуватися цією книгою.

Тексту тут мало. Проте багато яскравих та смішних малюнків і запитань, відповіді на які треба знайти у самому собі. Адже ніхто, крім вас, не знає, коли ви щасливі та що викликає у вас посмішку. 

Видання має шість розділів, які з різних сторін розглядають поняття «щастя»: Як зрозуміти, що ти щасливий?; Чи легко бути щасливою?; Чи повинен ти будь-якою ціною шукати щастя?; Чи приносять гроші щастя?; Чи потрібні тобі для щастя інші люди?; Чому іноді ми нещасні?

Із розділу ви з малечею обираєте будь-яке питання, яке хочете обговорити зараз. Читаєте запропоновані відповіді, а дитина обирає той варіант, який підходить їй найбільше. І тут починається найцікавіше – обговорення.

Влучні запитання вчать не лише розмірковувати та шукати суті, а й розуміти свої справжні почуття та причини вчинків, слухати інших і дивитися на ситуацію їхніми очима.

До речі, у кінці кожного розділу є невеличкі підказки для батьків, на що слід звернути увагу при спілкуванні у цій темі.

Автор книги – Оскар Бреніф'є – у багатьох країнах створив філософські клуби. Він вчить дітей цікавої та корисної у житті філософської практики, доводячи, що це зовсім не нудна наука.

Ця книга не дасть вам готову розгорнуту відповідь на питання, як бути щасливим завжди. Але навчить вас та малюків зосереджуватися на речах, які дарують нам щастя. І щось нам підказує, що ви з не меншим задоволенням, ніж діти, будете обговорювати всі ці питання. Бо ж щастя – це те, до чого прагне людина у будь-якому віці.

Автор відгуку: Анастасія Козак

Comments

Only registered users can comment

Calendar

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031