Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Оскар Бреніф'є «Що таке щастя?»

13.05.2020 12:50

А ваша дитина щаслива? І чи знає вона, що воно за поняття таке «щастя» та чому його всі постійно шукають?

Обговорювати всі ці питання спонукає яскрава книжка Оскара Бреніф'є «Що таке щастя?». Так-так, саме обговорювати, а не просто читати. Видавці навіть містили коротку інструкцію, як користуватися цією книгою.

Тексту тут мало. Проте багато яскравих та смішних малюнків і запитань, відповіді на які треба знайти у самому собі. Адже ніхто, крім вас, не знає, коли ви щасливі та що викликає у вас посмішку. 

Видання має шість розділів, які з різних сторін розглядають поняття «щастя»: Як зрозуміти, що ти щасливий?; Чи легко бути щасливою?; Чи повинен ти будь-якою ціною шукати щастя?; Чи приносять гроші щастя?; Чи потрібні тобі для щастя інші люди?; Чому іноді ми нещасні?

Із розділу ви з малечею обираєте будь-яке питання, яке хочете обговорити зараз. Читаєте запропоновані відповіді, а дитина обирає той варіант, який підходить їй найбільше. І тут починається найцікавіше – обговорення.

Влучні запитання вчать не лише розмірковувати та шукати суті, а й розуміти свої справжні почуття та причини вчинків, слухати інших і дивитися на ситуацію їхніми очима.

До речі, у кінці кожного розділу є невеличкі підказки для батьків, на що слід звернути увагу при спілкуванні у цій темі.

Автор книги – Оскар Бреніф'є – у багатьох країнах створив філософські клуби. Він вчить дітей цікавої та корисної у житті філософської практики, доводячи, що це зовсім не нудна наука.

Ця книга не дасть вам готову розгорнуту відповідь на питання, як бути щасливим завжди. Але навчить вас та малюків зосереджуватися на речах, які дарують нам щастя. І щось нам підказує, що ви з не меншим задоволенням, ніж діти, будете обговорювати всі ці питання. Бо ж щастя – це те, до чого прагне людина у будь-якому віці.

Автор відгуку: Анастасія Козак

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24252627282930
31