Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс «Я прочитав! І вас запрошую!»

“ПОГОДЖЕНО”

Начальник управління освіти

Херсонської міської ради

_________________Ю.М. Ніконов

“ЗАТВЕРДЖУЮ”

Директор КЗ «Херсонська

ОУНБ ім. Олеся Гончара»

Херсонської обласної ради

___________________ Н.І. Коротун

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про конкурс «Я прочитав! І вас запрошую!»

 

I. Загальні положення

 1. 1. Дане положення визначає порядок проведення конкурсу «Я прочитав! І вас запрошую!» (далі – Конкурс).
 2. 2. Організаторами Конкурсу є:
 1. 3. Конкурс передбачає проведення публічного виступу з презентацією у форматі «печа-куча», під час якого учасник Конкурсу має зацікавити присутніх сучасним художнім твором або творчістю одного з сучасних письменників. На Конкурс можуть бути також представлені роботи, що розкривають оригінальний авторський погляд на відомий класичний твір.
 2. 4. У разі великої кількості учасників, Конкурс може проходити в кілька етапів. На кожному етапі заслуховуються не більше 8-10 виступів. (Якщо від одного освітнього закладу надходить велика кількість заявок на участь у Конкурсі – попередній етап Конкурсу проводиться на базі цього освітнього закладу для відбору кращих презентацій, які й візьмуть участь у другому етапі  Конкурсу, що проходитиме на базі Бібліотеки).
 3. 5. Переможців Конкурсу визначає журі, склад якого затверджується наказом директора Бібліотеки.
 4. 6. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».
 5. 7. Витрати на організацію та проведення Конкурсу здійснюються за рахунок коштів, не заборонених чинним законодавством України.

 

ІІ. Мета і завдання Конкурсу

 1. 1. Мета Конкурсу – популяризація читання серед молоді.
 2. 2. Завдання Конкурсу:

 

ІІІ. Умови, порядок і строки проведення Конкурсу

 1. 1. Взяти участь у Конкурсі можуть читачі Херсонської ОУНБ ім. Олеся Гончара віком від 15 до 20 років: учні загально-освітніх шкіл та професійно-технічних освітніх закладів, студенти вищів м. Херсона.
 2. 2. Конкурс проводиться у форматі «печа-куча» (печа-куча – це форма представлення коротких доповідей з презентаціями, свідомо обмежених у часі. Печа-куча – одна з небагатьох можливостей говорити про важливе цікаво та динамічно).
 3. 3. Конкурс передбачає проведення публічного виступу, під час якого учасник Конкурсу має зацікавити присутніх творчістю одного з сучасних письменників, окремим художнім твором, або представити новий погляд на відому класику, для чого він має обрати один з художніх творів сучасних письменників (який не входить до обов’язкової освітньої програми), підготувати доповідь-презентацію з 20 слайдів. Кожний слайд демонструється 20 секунд, протягом яких виступаючий має його прокоментувати. Таким чином час доповіді обмежується 6 хвилинами 40 секундами.
 4. 4. Участь у Конкурсі може бути лише індивідуальна.
 5. 5. Для участі в Конкурсі учасники надсилають заявку, презентацію та коментар до неї в текстовій формі (у коментарі надаються основні тези доповіді) електронною поштою на адресу бібліотеки (e-mail: hounbg@gmail.com), а також інформацію про автора (прізвище, ім’я та по-батькові учасника, рік народження, місце навчання, номер читацького квитка на 2019 рік (для користувачів бібліотеки), контактні дані (телефон, e-mail тощо). У заявці обов’язково має бути зазначена назва Конкурсу «Я прочитав! І вас запрошую!».
 6. 6. Вимоги до матеріалів:
 1. 7. Конкурс проводиться з 1 жовтня по 5 грудня 2019 р.
 2. 8. Прийом конкурсних робіт проходить з 01 жовтня по 25 листопада 2019 р. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядаються.
 3. 9. Кількість конкурсних робіт обмежена: від одного учасника приймається лише одна презентація.
 4. 10. Після отримання матеріалів – проводиться публічне представлення презентації (в період з 25 листопада по 5 грудня). Журі Конкурсу заслуховує не більше 8-10 презентацій одночасно. Про дату та місце проведення публічної презентації учасники повідомляються електронною поштою або телефоном.
 5. 11. Учасники Конкурсу зобов’язані дотримуватись цього положення, норм поведінки, правил техніки безпеки та експлуатації обладнання й приладів.
 6. 12. Результати Конкурсу будуть оголошені не пізніше 10 грудня 2019 р.
 7. 13. Підсумки Конкурсу будуть опубліковані на веб-сайтах організаторів.
 8. 14. До участі у Конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають умовам, що визначені цим положенням.
 9. 15. Учасники Конкурсу мають право:
 1. 16. Учасники несуть відповідальність за надання недостовірної інформації (персональні дані, адреса тощо) або порушення авторських прав.

 

IV. Оцінка конкурсних робіт

 1. 1. Оцінка доповідей фіналістів Конкурсу буде визначатися за такими критеріями:
 1. 2. Визначення переможців Конкурсу проводиться простою більшістю голосів членів журі.
 2. 3. Переможці отримають дипломи та цінні подарунки.

 

V. Журі конкурсу

 1. 1. Для визначення переможців створюється журі, яке діє на громадських засадах. До складу журі входять представники організаторів Конкурсу, письменники (за згодою).
 2. 2. Журі Конкурсу:

 

VI. Визначення та відзначення переможців конкурсу

 1. 1. Журі оцінює роботи та до 9 грудня 2019 року визначає переможців.
 2. 2. Підведення підсумків Конкурсу здійснюється на підставі виставлених балів на засіданні журі відкритим голосуванням. Рішення журі приймається простою більшістю голосів від загальної кількості його членів. У разі рівного розподілу голосів, визначальним є голос голови журі.
 3. 3. Переможцями Конкурсу є учасники, які набрали найбільшу кількість балів. Переможці нагороджуються дипломами Конкурсу та призами.
 4. 4. Переможці отримають офіційне повідомлення про нагородження електронною поштою або телефоном.
 5. 5. Нагородження переможців Конкурсу відбудеться в грудні під час проведення IV Південного фестивалю книги і читання «Книжковий Миколай».

 

VII. Публікація робіт, надісланих на конкурс

7. 1. Інформація про номінантів та переможців Конкурсу розміщується в інтернет-мережі на офіційних веб-сайтах Бібліотеки та Управління.

7. 2. Організатори залишають за собою право розміщувати презентації учасників на інших сайтах в мережі Інтернет (в тому числі в соціальних мережах) з метою популяризації читання та якнайширшого ознайомлення з роботами учасників.

7. 3. Організатори можуть змінювати термін проведення акції та дату нагородження, попередньо сповістивши про це учасників шляхом розміщення оголошення на офіційному веб-сайті бібліотеки (lib.kherson.ua).

 

Координати організаторів конкурсу:

відділ обслуговування користувачів КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» ХОР,

м. Херсон, вул. Героїв Крут, 2;

Нікулькіна Наталія Вікторівна, завідувачка відділу обслуговування користувачів.

Тел.: (0552) 22-44-30, е-mail:  sociokult.gonchar@gmail.com

 

Шендерук Галина Володимирівна, заступник директора з бібліотечної роботи.

Тел.: (0552) 32-18-29; e-mail: kslibr@gmail.com

 

 

 

 

Calendar

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031