HomeЗона коміксів

ЗОНА КОМІКСІВ

Любі друзі, шановні користувачі!

Неймовірно раді проінформувати вас, що у відділі абонемента відкрилася зона коміксів, куди запрошуємо особливо нетерплячих поціновувачів шедеврів сканлейту!

Хоча комікс-культура прийшла до нас нещодавно, вона стрімко розвивається і вже набирає популярності у всіх куточках України.

Мандруючи сторінками книжок-коміксів, ви дізнаєтеся багато цікавого про казкові країни з натовпом унікальних мешканців (“Місто порожніх. Втеча з Дому дивних дітей”), матимете змогу подорожувати, прагнучи змінити визначні події (Поланік Чак “Бійцівський клуб 2”), гортатимете сторінки серії коміксів, що включає в себе оповіді про різні події в різні часи на Землі (“Динозаври наступають”, “Шахраї в Колізеї”, “Хто викрав Мону Лізу?”, “Слідами Марко Поло”, “Таємниця Сфінкса”).

Особливої уваги варті свіжі японські аніме в українському перекладі, які видані в оригінальному форматі, і тому їх слід читати, як справжню мангу – справа наліво (Ейчіро Ода “Великий куш”, Такімото Тацухіко “Ласкаво просимо до N.H.K.!”, Овада Хідекі “Легенда про Коїзумі”, Машіма Хіро “Хвіст Феї”).

Більше розповідати немає сенсу, адже краще це побачити самим – воно того варте!

Якщо вам ще не вдалося прочитати ці захоплюючі книжки, однозначно рекомендуємо завітати до відділу і заритися з головою у світ коміксів.

 

Calendar

  1 2 3 456
7 8 9 10 11 1213
14 15 16 17 181920
21222324252627
28293031   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день