АртСпротив
В онлайн-проєкті «АртСпротив» зібрано реальні історичні факти, життєві історії та інтерв’ю митців, які не лише стали свідками подій, що відбувалися під час захоплення росіянами південного краю України, а й своєї творчістю чинили активний мистецький супротив.
«Іловайський котел: Херсонщина на чорних сторінках історії»
29 серпня - День пам`яті захисників України, які загинули у серпні 2014 року під Іловайськом, що на Донеччині. Пекло Іловайська… 26 серпня 2014 року підрозділи добровольчих батальйонів «Донбас», «Дніпро», «Свитязь», «Херсон», «Миротворець», а також зведена рота 93-ої та 17-ої бригад Збройних Сил України потрапили в оточення під Іловайськом регулярними частинами російської армії. Обіцяний росіянами «зелений коридор» перетворився на коридор смерті, рясно скропленою кров’ю наших військових і добровольців.
Недолюбив, недобудував, не натішився життям, не відвів маленького сина в перший клас. Не…, не…, не… Але назавжди в наших серцях залишиться пам`ять про тих, хто вже ніколи не переступить поріг рідної домівки. Пам`ять про них – це наша біль і наша гордість за те, що мали честь жити з ними в одній країні. Про херсонців – воїнів АТО, імена яких назавжди закарбовані у Книзі пам’яті України у нашому проєкті «Іловайський котел: Херсонщина на чорних сторінках історії»Перші кроки у німецькій мові
Новий клуб Гончарівки "Перші кроки у німецькій мові" запрошує всіх, хто прагне вивчити німецьку мову. Він допоможе створити початкову базу для подальшого навчання та дозволить обмінятись досвідом під час онлайн-зустрічей.
Коли: Щосереди та суботи з 17:00 до 18:00.Навчальний проєкт «Український фольклор»
Навчальний проєкт називається «Український фольклор». Він має на меті познайомити із багатством українського фольклору, детально розглянути найбільш цікаві його жанри (загадки, прислів’я і приказки, казки, пісні та ін.). Усна народна творчість вивчається на уроках літератури, питання з українського фольклору виносяться на ЗНО, його досліджують студенти-філологи. Сподіваємося, що наші відеоролики стануть у нагоді як викладачам, так і учнівській молоді.
Історія однієї книги
Відділ обслуговування користувачів у 2021 р. започаткував Віртуальний проєкт «Історія однієї книги», який розкриває таємниці створення відомих творів української літератури, їх долю та шлях до читача. Отож, якщо Ви хочете поринути у всі таємниці історії написання творів української літератури, відкрити нові грані вже відомих книг, радо запрошуємо до нашого проєкту.
Parlons français ! Поговоримо французькою
Якщо ви любите французьку так, як любимо її ми, якщо вивчили цю мову і хочете спілкуватись з однодумцями за підтримки і допомоги викладача, приєднуйтесь до зустрічей розмовного клубу "Parlons français". Засідання проходять в онлайн-форматі.
Коли: вівторок і п'ятниця о 15:00.
Для реєстрації звертайтесь на наш сайт та у соціальні мережі Гончарівки або за тел.: 050-94-37-601 (Тетяна).Мовний клуб "English Anytime"
Найбільша проблема, з якою стикаються при вивченні іноземної мови – острах її використання у мовленні. Насправді, досить вільно говорити можна вже при середньому рівні знань англійської мови. Мета клубу "English Anytime" – дати можливість учасникам спілкуватись англійською і водночас продовжити її вивчення у основних напрямках: аудіювання, граматика, читання і вивчення нових слів. Як це працює? Можна дізнатись у режимі онлайн у среду з 18:00 та у суботу з 18:00.
Херсонщина нескорена
«Херсонщина нескорена» - це проєкт про мужність захисників Херсонщини, які робили відчайдушні спроби якнайдовш стримувати наступ російських військ та громадський супротив мирного населення в період окупації, про загиблих, які ціною власного життя виборюють свободу на рідній нашій Херсонщині, про віру у ЗСУ та близьке визволення Лівобережної Херсонщини і всієї нашої країни.
«Династії Херсонського краю»
Запрошуємо дізнатися про яскравих представників херсонських династій – Вадонів, Гошкевичів, Скадовських, Фальц-Фейнів, які чимало зробили для розвитку нашої Херсонщини, та насолодитись сімейними історіями, які представлені на проєкті «Династії Херсонського краю»
"Прокачай українську креативно!"
Даний курс допоможе Вам:
1. Навчитися знаходити вихід у багатьох життевих ситуаціях;
2. Нестандартно вирішувати робочі завдання;
3. Збагатити лексику красивими словами.
Подробиці за номером телефону (099) 31-58-133 – ЛіліяРозмовний клуб української мови "РозМова"
Дорогі друзі!
Якщо Ви в пошуках українськомовного середовища, бажаєте знайти приємне коло спілкування, дізнатися більше про українську мову, літературу, культуру, щиро запрошуємо вас приєднатися до нашого розмовного клубу, що відбувається щовівторка о 18:00 на платформі ZOOM.
Дані для приєднання:
https://us04web.zoom.us/j/4314357092...
Ідентифікатор конференції: 431 435 7092
Код доступу: 19862020
Приєднуйтесь та насолоджуйтесь спілкуванням солов’їною в колі однодумців!Україна у вогні війни за свободу
Проєкт «Україна у вогні війни за свободу. Хроніка» - це хронологія днів дивовижної мужності, витримки та незламності, які назавжди закарбувалися в нашій пам’яті.
Майстерня радості "Творимо й витворяємо"
Майстерня радості "Творимо й витворяємо" знову відкриває свої двері для маленьких майстринь. Гачкуємо! Витворяємо! Спілкуємось!
Якщо ви також любите творити або хочете навчитися гачкуванню, то чекаємо на вас:
Коли: щонеділі з 14.00 по 15.00
Де: онлайн, на платформі Zoom
Хто може долучатись: дорослі та молодь з 12 років
Для отримання посилання на вебконференцію необхідна попередня реєстрація. Зробіть це, зателефонувавши на номер +380 50 186 6578.Етнографічні розвідки з Ольгою Іваненко
Що відомо нам про культурний спадок Херсонського краю? Яким був побут людей в південній частині України? У що вдягалися, де жили, чим займалися наші предки на вільних степових землях? Якими були давні звичаї та традиції і чим відрізнялася народна культура Херсонщини, скажімо від культури Одещини, чи будь якого іншого регіону України?
Про все це ви дізнаєтесь, завітавши на авторський культурологічний проєкт «Етнографічні розвідки з Ольгою Іваненко».
Школа інформаційного комфорту
Шановні друзі!
Щиро запрошуємо вас здобути актуальні сьогодні як ніколи навички критичного мислення в роботі з інформацією, відвідавши наші заняття в Школі інформаційного комфорту.
Корисні тренінги в рамках проєкту дозволяють розібратися в питаннях пошуку інформації та інформаційної безпеки.
Ваше комфортне життя в режимі онлайн – наша місія!
Можливі як індивідуальні, так і групові заняття у форматі онлайн.
Довідки та попередній запис за номером телефону: (099) 31-58-133 (Лілія).