Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку

«Я – дитина!»

У дивовижно теплій атмосфері у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулося відкриття виставки робіт члена Національної спілки фотохудожників України Олександра Андрющенка «Сонячні діти. Перший дотик», яка присвячена дітям із синдромом Дауна.

Головна теза фотопроекту – «Я – дитина! Я – не синдром Дауна!». Фотомайстер через фото поділився враженнями від спілкування з «сонячними дітьми».
«За два тижні в гостях у моїй студії встигли побувати шестеро «сонячних» малюків – чотири хлопчики і дві дівчинки. Гадаю, фотопроект буде не короткостроковий, попереду вже заплановано ще кілька фотосесій. Галерея буде наповнюватися поступово. Приємного перегляду, знайомтеся з моїми новими друзями!», - сказав на відкритті Олександр Андрющенко.
Голова ГО «Сонячні діти Херсонщини» Ірина Ханікова подарувала гостям і дітям, які стали героями фотопроекту, перекидні календарі на 2016 рік з роботами фотохудожника.
Фотовиставка відбулася в рамках проекту «Школа обізнаності «Особливі діти – звичайні можливості»» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіносі перспективи» спільно з БО «Фонд громади міста Херсона «Захист»» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

// Херсонський вісник. - 2015. - 26 листопада. - № 47. - Стр. 4

Вхід