Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку

«Я – дитина!»

У дивовижно теплій атмосфері у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулося відкриття виставки робіт члена Національної спілки фотохудожників України Олександра Андрющенка «Сонячні діти. Перший дотик», яка присвячена дітям із синдромом Дауна.

Головна теза фотопроекту – «Я – дитина! Я – не синдром Дауна!». Фотомайстер через фото поділився враженнями від спілкування з «сонячними дітьми».
«За два тижні в гостях у моїй студії встигли побувати шестеро «сонячних» малюків – чотири хлопчики і дві дівчинки. Гадаю, фотопроект буде не короткостроковий, попереду вже заплановано ще кілька фотосесій. Галерея буде наповнюватися поступово. Приємного перегляду, знайомтеся з моїми новими друзями!», - сказав на відкритті Олександр Андрющенко.
Голова ГО «Сонячні діти Херсонщини» Ірина Ханікова подарувала гостям і дітям, які стали героями фотопроекту, перекидні календарі на 2016 рік з роботами фотохудожника.
Фотовиставка відбулася в рамках проекту «Школа обізнаності «Особливі діти – звичайні можливості»» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО Центр «Жіносі перспективи» спільно з БО «Фонд громади міста Херсона «Захист»» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

// Херсонський вісник. - 2015. - 26 листопада. - № 47. - Стр. 4

Вхід