Home Internet resources Dictionaries and Encyclopedias (ukr)

Електронні довідники та енциклопедії

www.uk.wikipedia.org


"Вікіпедія" - україномовна версія енциклопедії

Пошук за статтями вільної універсальної енциклопедії, написаних українською мовою. Вибрані статті, цікаві факти, поточний день в історії, посилання на тематичні портали і споріднені проекти.

www.krugosvet.ru


"Кругосвет" - універсальна енциклопедія

Рубрикатор за категоріями: історія, медицина, технології та ін. (статті, карти, ілюстрації). Пошук за темами та алфавітом. Версії для друку. Відомості про продукт на CD.

www.dic.academic.ru


"Dic.academic.ru" - онлайн-словники і енциклопедії

Пропонується обширна підбірка словників і енциклопедій: фінансовий і економічний словники, англо-російський словник фінансових термінів, словник Даля, сучасна енциклопедія та ін.

www.encyclopedia.ru


"Світ енциклопедій" - довідкова система

Огляд універсальних і спеціалізованих інтернет-енциклопедій, словників. Можливість розміщення, конференція.

www.rubricon.com


"Рубрикон" - енциклопедії в інтернеті

Платний доступ до повних електронних версій енциклопедій і словників. Тематичний каталог енциклопедій. Анонси статей, пошук за анонсами. Описи пакетів видань, ціни.

   

www.wikiznanie.ru


"ВикиЗнание" - універсальна енциклопедія

Вільна безкоштовна гіпертекстова on-line енциклопедія, з можливістю редагування статей для всіх охочих.

www.sci.aha.ru/ALL/


"All-in-one" - енциклопедичний довідник

Одиниці вимірювань, числова і фактична інформація практично по всіх сферах людської діяльності (від елементарних частинок і всесвіту до природи, географії, мови, культур і історії).

www.persons.com.ua


Біографічний банк даних "ОСОБИСТОСТІ"

Банк даних "Особистості" містить близько 60 000 біографій людей, що залишили слід у історії людства, а також додаткові дані, згруповані по роздалам: власне біографія, посилання на Інтернет-джерела, зв´язки з іншими особистостями, додаткові текстові, графічні, аудіо- та відео матеріали

www.mirslovarei.com


"Мир словарей" - бібліотека словників

Словники і енциклопедії з пошуковою системою за ключовими словами: Великий енциклопедичний, Етнографічний, Будівельний, Фінансовий, Словник комп'ютерного жаргону та ін.

www.floranimal.ru


"Floranimal" - про тварин і рослини

Ілюстровані статті про різні види тварин і рослин (алфавітна систематизація). Розважальні новини зі світу тварин. Тести та ігри. Фотогалерея.

www.businessvoc.ru


"Businessvoc.ru" - бізнес-словник

Пропонується різна економічна інформація, представлена у формі бізнес-словника в електронному вигляді. Розділи: зовнішньоекономічна діяльність, право, інвестиції, реклама та ін.

scholarpedia.org

Scholarpedia - вільно доступна онлайн-енциклопедія, яка, на відміну від Вікіпедії, містить довідкові матеріали, які отримали наукову експертну оцінку.

resource.history.org.ua

Енциклопедія історії України - давня і середньовічна історія України. Україна у ХVІІІ – ХІХ ст. Історія України ХХ століття.  Сучасні національні та етнокультурні процеси. Релігія і церква в Україні. Історія і сучасні проблеми міжнародних відносин. Україна у європейському та глобальному соціально-історичному процесі.

megabook.ru

Megabook - енциклопедичний мультимедійний інтернет-ресурс, який регулярно поновлюється. Містить інформацію з основних галузей знань: історія, наука, техніка, література, мистецтво та культура.

pharmencyclopedia.com.ua

Фармацевтична енциклопедія – містить велику кількість статей та фармацевтичної літератури. Зручний алфавітний пошук.

 

Calendar

     12
345 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день